Op de redactie tellen we al een tijdje de dagen af tot Halloween. Terwijl we nog steeds aan het twijfelen zijn tussen de Snapchat-inspired Halloweenlook en deze creepy make-uplook, proberen we alvast onze nail art on point te krijgen.
How to:
Start met Faby’s Oxygen Base Coat. Breng op elk van je vingers een andere kleur aan in twee lagen, van duim tot pink: The fifth Ace, What the eyes see.., Sugarful, Torna a Sorrento.. en Alec wants a carrot.
- Ga nu aan de slag met een dotting tool (of gebruik een schuifspeldje of tandenstoker). Plaats zwarte ovalen waar de ogen komen, met Black is black!
- Met een nail art penseeltje breng je in datzelfde zwart als streepjes de neusholtes en gebit aan.
- Met de dotting tool breng je nu witte bolletjes aan onderin de zwarte ovalen, dit zijn de oogbolletjes.
- Met de dunne kant van een dotting tool breng je de zwarte pupillen aan in de oogbollen. Laat het geheel voldoende drogen gedurende zo’n 5 minuten en breng tot slot nog een laagje Faby’s Top Coat Fast Dry aan voor een glanzend – snel-droog – resultaat met een langere houdbaarheid. Druk hierbij niet te hard op je borstel om te vermijden dat je nail art uitloopt.
Klik hier voor nog meer Halloween nail art tutorials van FABY.
