Je gaat uit met je lief en plots staat hij oog in oog met zijn ex. Wat gaat er door je heen? Of je beste vriendin kan haar dat iets te dure jurkje en/of handtas kopen. Jij niet wegens acuut geldgebrek. Voel je ietsje steken?
Jij bent af en toe flink jaloers. Soms kun je een steekje voelen als je collega promotie maakt of een leuk project mag trekken. Maar heel snel gooi je dat soort van negatieve gevoelens overboord. Je steekt er teveel van je kostbare energie in en je verliest er je goed humeur bij. Voor niets nodig.
Maar als er kaapsters op de kust zijn en rond je geliefde fladderen, zit het groene monster meteen op je schouder. Dat lelijk beest kan ineens flink uithalen. Troost je: zolang je dit onder controle hebt, kan het geen kwaad. Je partner mag heus wel weten hoeveel je om hem geeft. Hou jezelf wat in 't oog dat het niet te verstikkend wordt.
klopt toch niet ik kan toch ook jarloes uit de hoek komen:) op gebied van vrienden kan t me ni schelen kwens ze alle geluk toe maar qua relaties is dat een ander verhaal :d
dat is al zeker en vast niet goed die naiefe deel zal er aan werken :p
jij bent zelden of nooit jaloers? ik denk toch dat af en toe flink jaloers meer bij mij past!
Heel af en toe flink jaloers; hell yeah! ;-)
zelden tot nooit? ik wordt er gek van dat ik al heeel jaloers ben
Zelden of noiit jaloers ? Hmm.. Af en toe kan ik toch wel eens jaloers uit de hoek komen ze. Test klopt niet helemaal :)
Een vraagje, geef aub een eerlijk antwoord, Ik ben sinds kort terug samen met mijn ex. Ik ben altijd al een jaloerse geweest maar sinds het uit was tussen ons, heeft hij een nieuw meisje leren kennen, nu zijn beste vriendin, zij heeft gevoelens voor hem, maar hij niet voor haar. Hij wil nog graag met haar afspreken maar dan alleen, ik vind het niet oké, ze sturen ook elke dag smsjes, en kan er eigelijk niet zo goed tegen. wat moet ik doen ?
enkel jaloers in de liefde..
Oeii,, geen groen monstertjjss,, :),, oohh jawel hoorr... :p Heel af en toe wel :D
Af en toe heb ik last van gezonde jaloezie, maar ik laat deze jaloezie de situatie niet beheersen ...
Klopt niet echt... Vooral op liefdesvlak ben ik héél jaloers. Slechte eigenschap... :-)
Ik ben af en toe flink jaloers.
Klopt helemaal. Ik ben zelden of nooit jaloers. Als er iets moest zijn, dan vraag ik dat ook direct.
Ben heel jaloers maar enkel in de liefde, collega's, vriendinnen of anderen gun ik alle geluk :)
klopt ongeveer kan wel soms wat jaloers zijn ma geef het nie graag toe
klopt min of meer... op mensen uit mijn omgeving ben ik zelden jaloers... op mijn vriend soms wat meer, maar het blijft bij gezonde jaloezie
Inderdaad, nooit jaloers!
nooit jaloers op vrienden, wel als het iets met mijn vriendje te maken heeft.
klop
hangt af van situatie & van mijn humeur
Hihi 100% gelijk!
klopt helemaal!
Wat komt zal komen ! En waar een deur sluit zal er ook eentje open gaan ...
ik ben nooit jaloers op vrienden, ik ben blij met wat ik hebn maar owee als ze aan mijn ventje komen he
Hahaha, heel af en toe flink jaloers. Dat klopt zeker. Maar om eerlijk te zijn: af en toe ben ik echt stikjaloers!!!
zelden jaloers dat klopt :)
klopt :D
Het resultaat klopte niet echt ! Ik ben echt heel jaloers en uit de test blijkt van niet ... @ayman jaa!! bij mij is het net zo!
klopt gedeeltelijk,soms kan ik toch flink jaloers uit de hoek komen maar dan wel in mijn relatie en achteraf bekeken is het altijd onterecht ;(
klopt, daardoor is mijn vorige relatie misgelopen, te naief vn mijn kant
test klopt
Het resultaat klopt toch wel vrij goed bij mij, want ik kan soms jaloers zijn. Ook al wil ik dit niet, het kan soms echt lastig zijn om jaloers te zijn, vooral als ik dan op mijn tong moet bijten.
juist... gun iedereen het beste... het leven is al moeilijk en hard genoeg!
Het resultaat klopt met uitzondering van het feit dat ik totaal niet naïf ben, ik sta met beide benen in het leven, maar jaloezie dat ken ik totaal niet!!!
klopt helemaal,soms kan ik flink jalor ers zijn!!
ben belange ni jaloers, alleen als der teveel troela's rond men vriend hangen
Klopt, ik ben zelden jaloers. Alleen ik ben niet naief.
het klopt inderdaad wel ! het naieve het tegoed zijn tenminste dat wordt me toch gezegd maar van horen zeggen ...
ja zo ben ik he en ben idd soms te goed dat zegt mijn ventje ook altijd
klopt gedeeltelijk ja...te goed van vertrouwen en da hee me al meermaals zuur opgebroken
Ja, bij mij klopt hij ook niet :-) ik denk dat ik af en toe toch wel een beetje jaloers ben! Gezonde jaloezie.
Euh die test klopt niet! Ik ben alles behalve helemaal niet jaloers :D
klopt niet.. ik ben superjaloers en de test zegt dat ik niet jaloers ben haha
ik weet van mezelf dat ik sterk jaloers kan zijn. Ik moet het meer verstoppen
Wat is jaloers zijn? Hangt het er ook niet vanaf in welke situatie je je bevind. Als er bedrog is geweest in een relatie en je beslist toch verder te gaan. Dan ben je meestal toch achterdochtiger en jaloerser dan normaal niet!
ja het zal wel zijn dan zeker :)
zeker waar :)
jah das wel waar :)
No Way!
oef!
Inderdaad dat groene monstertje komt enkel als er een vrouw méér als normale interesse toont in mijn vriend en dan ook nog haar hand op zijn bil gaat leggen bv grrrr dan zou ik toch es eventjes groen worden ..héél.evenjes maar tot ik begin te lachen want we praten over alles na en dat zal zeker nog es besproken worden ;.) Layla
da klopt zo wat een beetje
Da klopt zo ongeveer wel.
mss wel een tikkeltje naief ja :p
Hmm..
tja het is zo hihihi
Dit moet mijn vriendje weten:) hij vindt mij dodelijk jaloers
ik naief? please...
klopt als een bus
klopt helemaal niet
Klopt niet bij mij :D
klopt deels,maar kben niet naief
Qua vriendschap klopt het inderdaad, in een relatie ben ik eerder middenin.
klopt volledig....
klopt zeker en vast, tja mss soms een beetje te weinig
Zelden of nooit jaloers? Klopt absoluut niet ;D
zelden jaloers, klopt. Ik vertrouw mijn vriend voor 99%, jaloers op vrienden ben ik niet, kan af en toe wel eens jaloers zijn op mooie kleren of mooi kapsel van iemand anders, maar dat duurt niet lang. Soms ben ik idd een beetje naief, heeft ook wel zijn gevolgen. Tjah, nobody is perfect :o)
af en toe flink jaloers.. dat kan wel kloppen.. vooral als meiden constant naar mijn boyfriend loeren terwijl hij geniet van de aandacht
ik kan héél jaloers zijnals ik van iemand hou,maar verstop het goed......
ik moet eerlijk toegeven dat ik héél jaloers kan zijn op vlak van liefde maar ik probeer het te verbergen en onder controle te houden. zelden of nooit is wel een understatement :)
Af en toe flink jaloers, nuja ik ben wel jaloers maar zodra ik van hem een verklaring is wie ze juist is heb ik er helemaal geen probleem meer mee ;)
Zelden of nooit jaloers?? Hmm kan best wel jaloers zijn. Zie ik een meisje lopen met de schoenen die ik wil krijgt ze een vieze blik net hetzelfde voor het meisje die naar mijn boyfriend lacht.
in de liefde ben ik erg jaloers!!
een beetje jaloers kan wel vind ik
als je al eens bedrogen bent,komt de jaloezie anzelf.
niet jaloers??? raar resultaat. net zo stom geweest in gsm vriend te snuffelen daar stond sms in van iemand die ik niet kende heb hem er mee geconfronteerd is nu pissed off op me en heb al een heel week geen teken van leven gekregen(hebben een latrelatie) :-( stomste stoot die ik ooit uithaalde door dat groen monster if I could turn back time zou ik wel weten wat ik ongedaan zou maken.
af en toe flink jaloers, best wel maar mag ook, hoe tem je anders je partner als je hem gewoon maar alles laat doen. Ik kan eveneens andere mannen krijgen, maar ik blijf liever trouw aan dat ventje van mij en wil een ventje dat trouw wilt blijven aan mij.
hmm, ik ben niet jaloers, klopt wel, ik kan gerust verdragen dat een ander het beter heeft dan ik. Mijn vriend vertrouw ik, soms speel ik wel jaloezie, ik merk dat hij dat wel leuk vindt...
Dodelijk jaloers, oops :$
Ik zou af en toe flink jaloers zijn, ik denk dat ik soms dodelijk jaloers ben, niet altijd even leuk en heb er moeite mee om er mee om te gaan
je bent zelden of nooit jaloers. Mmm volgens mij heb ik toch wat verkeert geantwoord in de test:p want op liefdesvlak enzo kan ik wel wat jaloers zijn:p
jij bent af en toe flink jaloers, klopt toch bij mij! zou wel ergens wat minder jaloers zijn, niet altijd leuk voor de geliefde
helemaal niet jaloers? Dit had ik niet verwacht.. Het klopt eigenlijk niet. Ik kan soms heel jaloers zijn..
Resultaat: Jij bent af en toe flink jaloers. Klopt wel denk ik... Wel spijtig dat het soms zo opvalt dat ik opeens met een lang gezicht zit ofzo :p
het groene monster komt toch af en toe wel is op visite hoor :p
allé nochtans kan best ook wel jaloers zin :p haha hou me gewoon in:p
jaja toch!!
soms wou ik dat ik een beetje achterdochtig was geef iedereen het voordeel van de twijfel, al een paar keer met mijn gezicht tegen de muur gelopen
ik kan wel degelijk jaloerse gevoelens hebben maar ben daar vrij redelijk in ... ik laat men vriend dan ook heel vrij. inderdaad misschien soms wat te vrij maar zolang hij respect heeft voor me is dat ok . iedereen blijft binnen een relatie toch nog een beetje een individu ook e xxx
klopt niet voor mij
Klopt volledig voor mij... Als ik jaloers ben dan probeer ik dat te verbergen maar blijft het gevoel vraag ik het rechtuit...
klopt helemaal!
ik moet jammer genoeg helemaal akkoord gaan met molleboontje, kan het niet beter verwoorden :d
zelden of nooit?????
amai dan ben ik nu over mijn ziekelijk jaloezie heen geloof ik
ja idd. , klopt wel degelijk
hmm, nooit jaloers is toch nie waar zenne maar iedereen begint met 100% vertrouwen bij mij en 'tis aan hen om dat vertrouwen te behouden of te verkwisten. wat dat naïef zijn betreft, da's waar, ik zie alleen het goede in anderen(die ik niet ken dan) en kan niet begrijpen dat mensen iets kwaadwilligs en opzettelijk doen.Eens mijn vertrouwen geschonden, is het quasi onmogelijk om dit nog te herstellen. Maar wat je dan wel hebt aan mij is dat ik zelf ook voor de volle 100% te vertrouwen ben en absoluut niet kan liegen tegen mijn dierbaren.
ja wat wil, als je teweten komt dat je geliefde al een helfjaar in het geniep van die smsjes en telefoonttjes doet naar iemand die je dagelijks tegen het looft, en hij beweert dat er niks aan de hand is. Dan kan je toch moeilijk stilletjes blijven zitten en zwijgen.
Zelden of nooit jaloers met momenten echt wel hoor..
kloptnie
Zelden of nooit jaloers? Ik ben het mss meer dan de test laat blijken, maar 't gaat er om HOE je ermee omgaat! Al heb ik wel eens 'Goh, was ik het maar'(= een steek van jaloezie), ik misgun het geluk van die ander niet.
Dat is zo, soms ben ik een beetje te overdreven jaloers! Ik kan er altijd niet aan doen. Dat komt ineens op zonder je het beseft zit je met een lang gezicht..
Ik ben niet naief,jaloers ben ik,maar ik toon het niet
ik heb mss wel soms teveel vertrouwen in mensen. Maar niet iedereen is zoals ik en eerlijk
Is inderdaad zo. Vroeger was ik stikjaloers. ik had al bang om op stap te gaan omdat mijn vorige vriend altijd naar de meisjes keek. Ik heb gewoon de knop omgedraaid en een andere houding aangenomen. Voel me nu ook veel beter in mijn vel. Als er iets gebeurt, dan is dat maar zo. Ik vertrouw mijn ventje voor 100%. ;-)
Jij bent zelden of nooit jaloers.
Bwa ja en neen... in sommige situaties kan ik jaloers zijn, maar probeer me gwn niet te druk te maken. Vroeger was ik heel jaloers en ik merkte dat het veel relaties kapot maakte... Mijn huidige vriend vertrouw ik voor 99%. :o)
ja, ben inderdaad misschien eerder wat te naief dan jaloers... wat zou dan het beste zijn???
Ah, ik ben toch wel wat jaloerser denk ik...
Yep idd, klopt
Yep idd, klopt
Flair slaat weer eens de spijker op de kop ;-)