Waarom we in de eerste plaats op de Barbie-website aan het surfen waren, laten we in het midden. Maar we konden dit technologisch hoogstandje niet ongezien laten: de Barbie Video Girl Doll.
Voor wie een gewone camera niet volstaat, kan vanaf heden deze Barbiepop met ingebouwde camera kopen. Goed onderbouwde argumenten om dit als volwassen persoon aan te schaffen zijn er niet. Het enige waar wij aan kunnen denken is: 'ZO LEUK!'
Misschien het ideale cadeau voor je nichtje? Dat meisje zal vast wel wat coaching nodig hebben bij het gebruik. Zo kun jij er stiekem ook wat mee spelen. Pure nostalgie.
Meer info op de Mattel-website.
we zullen ma meegaan met den tijd zeker, hoeveel kost da ding
http://www.greenpeace.org/belgium/nl/barbie/
Funny! Wat gaan ze nog allemaal uitvinden :p
hahahaha.... Waarom we in de eerste plaats op de Barbie-website aan het surfen waren, laten we in het midden..... :)