Naar de Flair website

Allesbehalve een hondenleven!

Wie won er met de Purina PRO PLAN wedstrijd?

18 april 2011
Purina PRO PLAN

Een tijdje geleden kon je meespelen met de Purina PRO PLAN wedstrijd, en een superleuk weekend voor 2 winnen. Voor een keer was een hondensitter zoeken niet nodig, want je trouwe viervoeter mocht gewoon lekker mee!

5 beloftes

Al meer dan 80 jaar houdt PRO PLAN zich bezig met het ontwikkelen van hondenvoer. Het resultaat is een productassortiment dat honden de voeding geeft die ze nodig hebben om een gezond en gelukkig leven te leiden.

Nestlé Purina voerde heel wat studies uit naar hondenvoer, en daarom kan PRO PLAN zich engageren tot deze 5 beloftes*:

1. Bewezen resultaten op basis van baanbrekend wetenschappelijk onderzoek.
2. Lekkere voeding met een heerlijke smaak, dankzij de speciaal geselecteerde stukjes vlees als belangrijkste ingrediënt.
3. Een zeer goede verteerbaarheid van de zorgvuldig gekozen ingrediënten.
4. Een goede gezondheid en ongekende vitaliteit, dankzij de hogere gehalten aan essentiële aminozuren en functionele voedingsstoffen*.
5. Een gezonde huid en vacht, dankzij de omega-6- en omega-3-vetzuren en extra microvoedingsstoffen**

Lees er alles over op www.5promises-proplan.be.

De winnaars van een Bongo bon "Honden Welkom":

Bedankt voor jullie hondenverhalen ... sommige heel grappig, andere dan weer ontroerend. Hier volgens ons de 3 beste:

Annelies M.

"Ons Lady nog eens, ze likte toen aan mijn hand, een hond voelt liefde aan. Na een tijdje, heeft onze Lady last gehad van haar lever, we zijn naar de dierenarts geweest. En moet toch wat vermageren, daarom had ik graag een BONGO hotel voor honden gehad, zo kan ik tijd vrijmaken voor het gezin en mijn hondje om veel buiten te spelen en te wandelen, want als we altijd gaan werken, kunnen we dat niet. Ons hondje verdient het."

Femke B.

"Toen ik klein was had ik enorm veel schrik van honden. Ik liep erlangs in een grote bocht, en als er eentje te dicht kwam, zette ik mijn keel open (en dat kon ik heel goed!). Tot ik op een dag bij een vriendinnetje ging spelen. Zij had een maltezertje en ik was er gek van. Jaren heb ik, samen met mijn jongste broer, mijn moeder de oren van het lijf gezaagd, maar er kwam geen hondje in huis. Toen ik 19 werd kreeg ik van de man van mijn dromen (dat is hij nog steeds trouwens) mijn eerste hondje. Een Cavalier King Charles Spaniël. Ze was zo ongelofelijk klein, even groot als mijn voet en ik heb al maar een maatje 36, en o zo schattig. Ik nam haar mee en we wisten allebei dat we bij elkaar hoorden. Nu, vijf jaar later, is Louise nog steeds bij ons. Ze is een echte deugniet, en een grote levensgenieter. Ze ligt enorm graag in de zon, doet alles voor een koekje, en ze begrijpt me. Voor mensen zonder honden is dit misschien moeilijk te begrijpen, maar de echte hondenliefhebbers zullen dit wel verstaan. Louise heeft er nu ook een zusje bij, een cocker spaniël die we gered hebben. Ze werd mishandeld en was een heel bang hondje. Toen ze een jaar oud was kwam ze bij ons. En nu, twee jaar later, is Fleur een zelfverzekerde hond met veel levenslust. Ik ben blij dat we haar in huis genomen hebben. Wie weet wat er anders mee zou gebeurd zijn? Ik neem het mijn mama niet kwalijk dat we nooit een hond hebben genomen. Mijn ouders hebben me de beste opvoeding gegeven die ik me kon wensen. Maar mijn broers en ik waren niet echt voorbeeldige kinderen wat betreft voor de huisdieren zorgen. De kat kreeg enkel aandacht als ze nog klein was, en cavia's en konijnen waren leuk voor 2 weken. Maar ik denk nu toch dat, als ik vroeger een hond had gehad, ik toch anders in mijn tienerjaren zou gestaan hebben. Ik heb wat moeilijke momenten meegemaakt, en voelde me erg vaak alleen. Hoewel een hond niet kan praten, zou die me toch een beetje geholpen hebben op de moeilijke momenten. Maar nu ben ik supergelukkig. Met de perfecte man, een tof huis, een leuke job. En mijn trouwste vriendinnen, Louise en Fleur."

laetitia B.

"Mijn hond, mijn Berner, mijn vriend,... tja dat is IBEAU! Het is de allereerste hond van mezelf. Wat heb ik het getroffen met hem. Ik wou altijd al een maatje om samen vele dingen mee te doen en ja hoor dat heb ik zeker en vast in hem gevonden. Hij is gewoon FANTASTISCH!!! Hij luistert perfect, kan overal mee naartoe en hij zet mij zelfs aan om te sporten ;) Maar hij is ook mega lief. We zijn veel onder ons 2tjes en doen dan ook alles samen. Van wandelen, knuffelen, plezier maken en sporten tot zelfs slapen en eten. Talloze keren heb ik al in een deuk gelegen omdat hij weer iets grappigs doet. Echt je zou hem eens moeten bezig zien, gewoon hilarisch die hond. Altijd even vrolijk en hoe dichter hij bij je kan zitten hoe liever hij het heeft. Ik kan hem het beste omschrijven als een vrolijke lieve hond die maar al te graag overal bij is. Een dag zonder mensen om hem heen is een verloren dag. Net zoals een dag zonder hem een verloren dag voor mij zou zijn. Het klinkt cliché maar hij is echt mijn beste en trouwste vriend. Na een baaldag zie ik zijn vrolijke snoet en zijn kwispelende staart en ja hoor dat maakt mijn dag weer goed. Door hem wordt ik blij en weer vrolijk. Als ik dan al eens een traantje laat is het net of hij het aanvoelt en legt dan zijn kop op m?n been en kijkt me aan met die typische ?domme? maar grappige blik van hem. En ja hoor daar is die lach weer. Ibeau is echt mijn alles, ik zou hem niet meer kunnen missen. Hij is gewoon mijn beste vriend!"

 

* Dankzij studies uitgevoerd door Nestlé Purina kunnen wij ons engageren tot onze 5 beloftes, bij een dagelijks gebruik van PRO PLAN gedurende 28 dagen en volgens de dagelijks aanbevolen hoeveelheden aangeduid op onze zakken.
**hoger dan de aanbevolen hoeveelheden voor standaard producten voor honden.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (3)
 
zeedijk
zeedijk (22 april 2011 om 17u39) 

eens je een hond hebt gehad wil je dat voor de rest van je leven.Het schept een speciale band en de liefde is ooo zo oprecht,zelfs als we maar 5min weg zijn is ons chipke door hetdollen heen als we terug thuis zijn.Het is een yorkje en is3jaar.Ons eerste yorkje is 17 jaar geworden en was nooit ziek de dag dat prinske stierf vielen xe in een zwart gat en het gemis is enorm zelfs nu nog mensen die gn dieren hebben snappen dat niet .grtjs aan iedereen

tischa87
tischa87 (20 april 2011 om 08u08) 

Ahhhhhh ik ben erbij!!! Wat een verassing!!!

KathyDW
KathyDW (18 april 2011 om 12u37) 

en de andere prijzen?? :-)

Recentste artikels uit Speel met Flair

Alles van Speel met Flair

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld