Zoenen om middernacht, vuurwerk, The Sound of Music, glitter make-up
Hot / Not?
01 december 2010
Zeg jij ook zelden neen tegen een glaasje bubbels? Eén keer per jaar is het zoenen om klokslag middernacht. Leuk of niet leuk? Wat vind je van vuurwerk en de (zoveelste herhaling) van The Sound of Music?
Hier beneden: De lijst van de andere paginas van dit artikel
kussen om middernacht...met je familie? Niet echt romantisch. Glittermake-up is hot (tenminste als je weet hoe je het moet aanbrengen). Sound of music begint wat afgezaagd te raken niet(misschien een remake met johnny depp??)
Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!
ik HAAT 'the sound of music'... en elk jaar opnieuw staat de film wel érgens op't programma ... ergerlijk gewoon!
kussen om middernacht...met je familie? Niet echt romantisch. Glittermake-up is hot (tenminste als je weet hoe je het moet aanbrengen). Sound of music begint wat afgezaagd te raken niet(misschien een remake met johnny depp??)
glitter make-up valt van je oogleden over heel je gezicht... overal glitters
hot allemaal!!
kussen om middernacht....héél romantisch.... kheb jammer genoeg niemand om te kussen :-( :-(
kussen bij middernacht, romantisch!
waarom zo negatief over glitter make-up?
Ik denk dat de meerderheid van de 'eerste kussen' om middernacht hebben plaatsgevonden ;)
Ik haat vuurwerk :p