Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!
100 euro voor een kleed dat ik heb gekocht voor een verrasingsdate.We gingen uiteindlijk naar de sauna, dus het moest meteen uit!
in kortingg,, omda n vriiend vn mij in d winkl werkte :),, zondrr kortiing?? ¤425,, :o lang leve kortiing :p :p
shoess... heb ik z ng? yesss :) prijskaartt?... :p [¤175]
Schoenen van 120 euro. Ik heb ze nog, maar ik draag ze niet meer. Ze zijn wel mooi anders, iemand interesse!?
Mijn kleed voor mijn nicht hare trouw: ¤600 (1 maal gedragen, maar zou het voor geen geld van de wereld willen missen in mijn kleerkast!)
Schoenen denk ik of een jas, jah heb ze allebei nog, schoenen zijn wel ondraagbaar verklaard :(
2 broeken van seven voor 500 euro; voor die prijs had ik graag dat de detailversiering ook op de broek bleef hangen :-/
een tailleur,ik vond dat zo sexi staan ,heb hem nooit gedragen want vond nooit het gepaste moment
Laarzen van 160 euro! Heb ze 2 keer gedragen, te pijnlijk. Mijn mama draagt ze:) zij is er blij mee.
Tas van Louis Vuitton: 1410 euro