Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!
zo bedriegelijk
verschrikkelijk bij Massimo Dutti!
Ik hou van de bedriegelijke winkelspiegels die me slanker maken! :D
Ik merk vaak dat ik in de ene winkel slanker ben en de volgende winkel zie ik er dan weer veel ronder uit..
Ik zie gewoon overal hetzelfde uit.. Maar ik erger me soms wel aan dat felle witte licht waar je er lijkbleek mee uitziet..
zo hatelijk, ik ben te klein voor sommige spiegels en lijk daardoor precies een dikke dwerg
ik heb dit probleem vooral bij H&M
Overal anders... Mij maakt het zo ni uit. Er is altijd iemand bij die zegt of het goed is of niet. De spiegel is niet zo belangrijk voor mij
ik kijk bijna enkl naar me schoenen. kben r vrslaafd aan, mijn klern heb ik al gechekt thuis
hélémaal fout gewoon, heb spiegels gezien waar ik langer en smaller lijk maar ook waar ik dikker in lijk :s