Seksuologen zijn al langer overtuigd van het nut van seks op de agenda. Wist je dat we vaak het eerst 'besparen' op seks als we aan het verbouwen zijn. Of als we moe zijn of een rotdag op het werk hadden.
Om privacy redenen geven we niet de naam van de redactrice prijs die de Wipperkesdag heeft uitgetest. Maar de glimlach die ze al wéken heeft, is het beste bewijs dat deze truc absoluut marcheert.
Hoe dan ook, het is wetenschappelijk bewezen dat een leuke seksbeurt je net weer energie geeft! (Geloof je ons, neem nu nog de proef op de som.)
Is een seksvrije periode maar kort, dan is er geen probleem.
Stelregel is dat wanneer beide partners tevreden zijn over de frequentie, er geen reden is tot paniek.
Spreek een zogenaamde wipperkesdag af! Want dat kan het ideale hulpmiddel zijn om de frequentie van seks weer op het goede spoor te krijgen.
Wat is dat juist, zo'n wipperkesdag?
Nog extra tips?
Neem beurtelings het initiatief om de ander te verleiden. Doe dit bijvoorbeeld door
(met dank aan seksuologe Elke Denoo)
ik vind het allemaal veel te gemaakt & te geforceerd
ik heb toch nog liever spontane sex!
och ja hier zitten we nog nie zonder, alhoewel ik problemen heb met mijn libido, door de zware medicatie die ik moet nemen voor mijn chronische pijn
Bij ons staat seks elke dag op de agenda, maar mocht het ooit minder te worden, dan zou ik dat zeker inplannen op vaste afgesproken momenten. Het is zo makkelijk om een excuus te vinden waarom het geen goed moment is om te vrijen.. Voor je het weet zit je in een relatie zonder sex. Dna nog liever geplande sex!
daar geloof ik ook nie veel van!! zoals hieronder gezegd, seks moet spontaan komen!! ook al zit je zoals bij ons met een groot gezin met 4 kids!!!
Onzin! Seks moet spontaan komen, daar spreken wij alvast geen dag voor af, gewoon élke dag ja!
Is juist fijn als het onverwacht op een gezellige manier gebeurd! Het is niet de kwantiteit maar kwaliteit die telt! Elkaar blijven verrasen is juist leuk
dat zo een dag er bij moet zijn vind ik maar niets is altyd leuk als het onverwachts komt lijk me leuker dan zo even afspreken is wipperkesdag vandaag niets voor mij
Misschien dat sex met een minnaar zo goed is,dat moet afgesproken worden,he...en je hits elkaar meestal al wat op op voorhand..... Je kleed je danook anders ,sexy lingerie,decolté ,je begroet elkaar anders....
een super goed idee maar komt zo over alle nu moet het zeker. het is niet zo van schat kom eens... Zou het zeker zien zitten maar de andere kant moet dat ook willen anders word het toch niets.Denk wel met de vele mogelijkheden dat het lukt. En zeker met jullie Nele uncensored lijkt het mij zeker te lukken hehe.
als je een goede relatie heb is zo een wipperdag afspreken niet nodig !!!