Niets zo om een leuk gesprekje te beginnen én vol te houden bij die ene cute guy.
Muziek
Niets zo makkelijk als het over muziek te hebben. En dat onderwerp is zeer uitgebreid. Geloof ons. Vraag bijvoorbeeld om zijn meest favoriete dowload top-5. Dan ben je al even bezig. Zorg ook dat jij jouw lijstje kent zodat jij ook over dit onderwerp kan (mee-) praten.
Sport
Pas als je zelf ooit gesport hebt, kun je je zonder enig probleem op dit speelterrein begeven. Stel dat hij een voetballiefhebber is, scoor je gegarandeerd als je niet alleen aan name-dropping kan doen maar enkele spelers kent.
Auto's
Auto's zijn voor (meeste) mannen iets als schoenen en handtassen voor vrouwen. Je hoeft echt geen geek te zijn. Maar je interesse wordt al enorm gewaardeerd.
Vermijd zeker dit:
- zéggen dat hij cute is. Je mag dat wel denken maar nooit zeggen. Daar voelt hij zich wat ongemakkelijk bij. En dat is niet mannelijk.
- roddelen. Dat is zoooooooo truttig. En bitchy. Mannen hebben er een hekel aan..
- je mag hem op een flirterige manier plagen. Maar vergeet niet dat ook mannen onzeker kunnen zijn. Ga zijn onzekerheden dan ook niet uitvergroten.
En vergeet vooral niet je coolness te bewaren. Innerlijk mogen àlle zenuwen total loss zijn. Aan de buitenkant strààl je.
hoekje af gelijk heb je die eerste kus
Let vooral op zijn lichaamstaal dit zegt meer dan woorden en mannen kunnen een stukje roddellen
Where is SSHHEE????
klopt als een bus ^^
Klinkt inderdaad redelijk accuraat :) Roddelen komt misschien over als truttig volgens het artikelen, maar ik vindt het ook iets grappig hebben..
totaly right!x <3
Nu mag 't niet meer want ik zit in een leuke relatie (hoewel de Flair-test zegt van niet ;-)), maar vroeger... Een leuk gesprek begin je idd met je ogen en 'n glimlach. De eerste kus wordt niet voor niets met de ogen gegeven. ;-)
De onbekende man? Ik heb hem gescoord door steeds naar hem te kijken en te glimlachen, net zoals in de films! Daarna bleek hij in mijn stamcafé te zitten. Wegens hij een aannemer is en zijn werf naast mijn huis is, heb ik m'n stoutste schoenen aangetrokken en hem m'n nummer opgeschreven en aan de kraan van de werf gehongen. Ons eerste gesprek ging dan ook over mijn onsubtiliteit.
Waarover je praat is wel van belang maar hoe je praat des te meer denk ik: enthousiast, passief, verveeld... Niks lijkt me aantrekkelijker dan iemand die vol vuur over eender wat praat, niet?
Stel je ziet een (onbekende) jongeman waar je wel een praatje mee wil maken. Hoe beginnen jullie het gesprek?
Er is ook zoiets dat ze een "running joke" noemen, dat is iets grappigs dat jullie samen delen en dat dan een eigen leven gaat leiden zodat het terug ter sprake komt elke keer als je elkaar terugziet, en een band tussen jullie schept. Dat helpt om het ijs te breken in de eerste gesprekken.
Zeg wat er eerlijk in jouw opkomt, wat jij wil doen, en wissel dan af. Onderhandel over leuke activiteiten of spreek af wat je in de toekomst nog (samen) wil doen of beleven! Zo bouw je samen een verstandshouding op! Maar waar ligt de grens tussen roddelen en "weetjes" over anderen?
Zorg ervoor dat je altijd iets te doen hebt. Dan verveel je je niet en komt het gesprek vanzelf wel op gang. En lees wat mopjes van tevoren.
humor is inderdaad altijd een goede starter daarmee komt het gesprek altijd los
Haha, ik moet zeggen: ik ken enkele héél grote mannelijke roddelaars die er echt van houden op z'n tijd eens uren te 'roddelen' (erger dan eendert welke vrouw dat ik ken!). Maar ik denk inderdaad dat de meeste mannen daar geen fan van zijn, op enkele uitzonderingen na dan :)
Ik ken weinig van muziek, ik weet niets van sport (behalve dat je er moe van wordt ;-)) en van auto's vind ik alleen de kleur belangrijk. Maar ik weet wel dat humor helpt, en dat dan het gespreksonderwerp niet zo veel uitmaakt. En het lijkt me ok om (ook) te babbelen over de dingen die jou bezig houden. Als daarvan niets hem interesseert, mss dat je er dan gewoon niet aan moet beginnen...?