Samen met het Monster van Loch Ness en de Verschrikkelijke Sneeuwman behoort de G-spot tot één van de mysterieuze legendes: bestaat 'ie of bestaat 'ie niet? Wij tonen je hoe je hem vindt, maar jij moet er wel zelf naar op zoek!
Wil je dit mysterieuze plekje ook eens bezoeken, en kijken wat er mogelijk is? Ga dan met je vinger 3 à 5 cm in je vagina. Aan de bovenkant voel je dan wat geribbeld, sponsachtig weefsel. Dit is dé plek! Als je dit plekje stimuleert kan het opzwellen en uiteindelijk dus leiden tot intens klaarkomen, soms zelfs mét ejaculatie.
Maar wees niet teleurgesteld als het niet lukt, of als je het helemaal niet fijn vindt om dat plekje te prikkelen. Dan doe je 'het' toch gewoon op de oude manier!
Veel mannen moeten eens dringend een cursus seksen volgen volgens mij. Er zijn nog te veel mannen die er niks van afbrengen als het op seks aankomt. Ofwel weten ze niet beter ofwel denken ze alleen maar aan zichzelf. Aan alle vrouwen: leer je partner hoe het moet! Een goede handleiding voor mannen (en vrouwen) vind je hier: http://www.paypro.nl/producten/De_Revolutionaire_Seks_Methode/5680/4101
Zalig als mannen je gevoelige plekje kennen...ik ken het:-), men partner weet me hemels te plezieren en er is niks zaliger dan al spuitend klaar te komen!!!
Ikzelf kan het plekje wel vinden, maar als je jezelf pleziert weet je wat er gaat komen en reageer ik er zo niet echt op, een man die ik ken brengt me hierdoor echter steeds weer in hogere sferen met als gevolg een zalige ontlading als ik spuitend klaarkom !!!
ben ook heeeeel blij dat ik er al jaaaaaaaaaren achter ben.. ;P
Mijn gevoelig plekje zoeken. Zalig.
hey ,dat kan ik enorme goed vinden, bij elke vrouw ! mét ejaculatie, soms een meter ver. het hele bed nat.