Naar de Flair website

Calorieën verbranden met pikante standjes

Een work-out in bed

18 januari 2012
kamasutra missionaris

Wie heeft er een fitnessabonnement nodig als je evengoed aan de slag kan in de slaapkamer? Seks is namelijk de beste work-out voor je lichaam. Maar let op, je mag je vriend niet al het werk laten doen, sommige standjes doen meer voor je lijn dan andere. Aan het werk, dames!

Een beetje avontuurlijk zijn in bed levert je het beste resultaat op. Met het klassieke missionarisstandje verbrand je slechts 12 calorieën per uur.


Rechtopstaand vrijen
doet het verbruik al stijgen naar 112 calorieën per uur.

'De kruiwagen' (je vriend staat achter je en houdt je benen vast) zorgt voor een verlies van 216 calorieën.

Laat gerust het beest in jezelf los, want het beste effect krijg je door het op z'n hondjes te doen. Doggy style verbrandt maar liefst 326 calorieën per uur!


Wil je volop calorieën verbrruiken en hou je wel van een avontuurtje in bed? Neem dan de Kama Sutra bij de hand en ga op ontdekkingstocht! Wedden dat je vriendje dit dieet zal aanmoedigen?

Geschreven door: Annelien Alaerts

Tags:  dieet, kamasutra, standjes, seks, calorieën, verbranden.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (1)
 
lovecat76
lovecat76 (18 januari 2012 om 15u51) 

De vrouw bovenop variant is helaas vergeten... Het lijkt me dat je op die manier het meest zelf beweegt.

Recentste artikels uit Seks & Relaties

Alles van Seks & Relaties

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld