Naar de Flair website

Papa is een pedofiel

... en toch loopt hij vrij rond

27 december 2011
papa pedofiel

Emma wil maar één ding: haar vader laten opbiechten welke gruwelijke dingen hij op zijn geweten heeft. Hij misbruikte haar, haar vrienden én zijn patiënten. En toch loopt hij vrij rond.

 Emma (23): "Ik ben ongelooflijk teleurgesteld in het gerecht. Mijn vader heeft niet alleen toegegeven dat hij mij misbruikt heeft, hij heeft ook bekend dat hij in zijn lange carrière als verpleger in een psychiatrische afdeling voor jongeren heel wat jongens en meisjes misbruikt heeft. Een van die patiënten heeft zelfs zelfmoord gepleegd. 

Maar het gerecht doet niks. Onze klacht werd geseponeerd. Waarom? Geen idee. Hij heeft mijn leven voor een groot deel verpest, maar met hem gaat het prima. Het enige waarvoor hij wel veroordeeld werd, is het feit dat hij mij misbruikt heeft. Zijn straf stelt niks voor, want de feiten waren verjaard: hij moet mij een schadevergoeding betalen - niet veel -, hij heeft anderhalf jaar voorwaardelijk gekregen, straatverbod, een verbod om mij en mijn broer te contacteren, en hij moet geregeld op gesprek bij de psychiater. That's it. Mijn hele leven heeft hij overhoop gegooid, mijn hele toekomst vertekend, maar daar wordt hij niet voor gestraft."

Lees de rest van Emma's schokkende verhaal in Flair.

Tags:  vader, misbruik, verpleger, pedofiel, seponeren.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (2)
 
saartje_799
saartje_799 (02 februari 2012 om 09u53) 

ik weet hoe het is om met zo iets te moeten leren omgaan. geloof me, dat lukt niet. ik weet dat mijn vader vroeger kinderen misbruikt heeft, zelf zegt hij er niks over en hij lost er ook niets over. ik weet dat hij amper 3 weken in de gevangenis in antwerpen heeft gezeten. Toen de beste vriend van mijn partner in de gevangenis belande en ik hem ging bezoeken ben ik daar 2 dagen echt ziek van geweest. uit angst ben ik heb dan maar niet meer gaan opzoeken. hoop dat je er bovenop komt

lotjeXkevke
lotjeXkevke (27 december 2011 om 16u54) 

Amai zo wreed zeg! Ik kan niet begrijpen dat het gerecht niets doet!? In welke wereld leven wij? Pff triestig en zo wreed voor jou en de andere slachtoffers... hopelijk komt er toch nog gerechtigheid...:-s

Recentste artikels uit Seks & Relaties

Alles van Seks & Relaties

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld