Vreemdgaan is een NO GO natuurlijk. Maar volgens een onderzoek van Durex gaat gemiddeld 22% van de mannen en vrouwen wereldwijd wel eens vreemd. 1 op 5 dus. En al even vaak mislukt het vreemdgaan. Door erg domme fouten.
The Dilemma, de nieuwe film van Ron Howard (The Da Vinci Code)) met onder meer Vince Vaughn (Wedding Crashers en ex van Jennifer Aniston) gaat het over het mislukken van vreemdgaan.
Jennifer Connely, Beth in de film, wordt bij het vreemdgaan betrapt door Ronny (Vince Vaughn), de beste vriend van haar man Nick (Kevin James). Zo fout. Dit kan je voorkomen met deze tips.
Tip 1 - Geen Facebook!
De aanleiding tot echtscheiding en/ of relatiebreuk komt door ... door Facebook! Ga je vreemd, zet NIETS op Facebook. Niet door jou en ook niet door je minnaar. Vroeg of laat vallen flirterige opmerkingen of plagerijtjes anderen ook op. Het is geen slecht idee om elkaar te defrienden. Of elkaar niet eens als vriend toe te voegen. En zelfs al zend je privéberichten naar elkaar, je weet nooit wie toegang tot je laptop of smartphone heeft en met de nieuwe Facebook Messages is er geen manier om je berichten 100% te verwijderen. Opletten geblazen dus!
Tip 2 - SMS'en en mails lezen en meteen deleten!
Je aanbidder of aanbidster mag dan nog de liefste berichtjes of meest romantische gedichtjes sturen, het is van essentieel belang dat je het leest en het meteen wist.
Tip 3 - Verwijder ook je verzonden berichten!
Yep, het mapje van de 'sent items of verzonden berichten' verliezen we vaak uit het oog. Deleten!
Tip 4 - Koosnaampjes!
Dé tip van diehards: geef je partner een koosnaampje. Zo vermijd je gênante situaties waar je je van naam vergist. Het is dus veiliger je wederhelft vanaf nu 'liefje of schatje of bollie' te noemen, zo zal je je in de toekomst zeker niet verspreken en de verkeerde naam uitspreken.
Tip 5 - Breng je partner op de hoogte!
Natuurlijk niet van je affaire, maar wel van een bepaalde persoon die je vanaf nu regelmatig zult moeten contacteren voor het werk of een andere, meer plausibele reden. Zo vermijd je situaties waar argwaan zou ontstaan als je telefoon bijvoorbeeld overgaat tijdens het eten en je partner ziet wie er belt of als je zelf regelmatig aan de telefoon hangt dan kan je simpelweg zeggen: "Ik zei het toch bollie, ik bel even om een deadline te bespreken."
Tip 6 - Zoek locaties die zo ver mogelijk gelegen zijn!
Zoek een meeting place waar je bijna 100% zeker van bent dat je partner daar nooit komt. Wees niet enkel op je hoede voor je partner maar ook voor zijn vrienden of collega's. Zorg dat zij ook niets in de gaten krijgen.
Tip 7 - Zwijgen! Niemand mag het weten!
Niemand alleen die persoon in vertrouwen die je voor 1000% vertrouwt. Een geheim dat je deelt, kan altijd uitlekken.
Tip 8 - Nooit in je eigen woning.
Hoe zeker je ook bent dat je alleen thuis bent, spreek er nooit ofte nimmer met je minnaar/minnares af. De kans bestaat altijd dat je partner rechtsomkeer maakt: ziekte, iets vergeten, zware kettingbotsing, plots toch nog thuis willen werken,...
Sinds hun schooltijd zijn de gezworen vrijgezel Ronny (Vince Vaughn) en de gelukkig gehuwde Nick (Kevin James) vrienden door dik en dun. Nu werken de twee makkers als partners in een autodesignbedrijf en willen ze een droomproject binnenhalen om hun bedrijf te lanceren. Met Ronny's vriendin Beth (Jennifer Connelly) en Nicks vrouw Geneva (Winona Ryder) aan hun zijde zijn de vrienden onoverwinnelijk.
Ronny's wereld staat plots op zijn kop wanneer hij Geneva onverwacht aantreft met een andere man. Hij beslist op onderzoek uit te gaan om antwoorden te vinden. Ronny's amateuristische speuractie ontaardt in een komische chaos en hij ontdekt dat Nick er zelf ook een paar geheimen op nahoudt. Maar de tijd dringt en de vrienden staan voor de grootste presentatie in hun carrière. Ronny moet beslissen hoe en wanneer hij zijn beste vriend met de waarheid confronteert.
The Dilemma is vanaf 11 mei 2011 in bioscoopzalen
alle mannen gaan vreemd!dus vrouwen als zy dit mogen...je denkt toch niet dat de uwe niet wekelyks andere zit te begluren ts hun benen?eens de lust is opgewekt,dan heeft hy jou eventjes nodig.Hoe naiëf zijn jullie eindelyk?doe een test en je zult zien,ze laten zich allemaal gaan als je ook maar een beetje hun type bent!ik kan tot op vandaag nog geen enkele trouwe man aanwijzen. ze zyn geobsedeerd v vrouwen en dagelyks geven ze hun commentaar op ons uiterlyk,borsten.hun lul zit veilig weg hé!
Dat er zelfs tips bestaan voor zoiets platvloers gaat er echt wel over! Vertrouwen is zoooo belangrijk in het leven en zeker in een relatie. Eén van mijn beste vriendinnen ging vreemd, wel onze vriendschapsband is stuk en ze leeft met een groot schuldgevoel t.o.v haar vriend. Ik begrijp echt niet hoe je zoiets kan doen.
Sinds enige tijd ben ik ook het slachtoffer van een jarenlang kwellende en vreemdgaande echtgenoot. Zijn vele nachtelijke surfsessies bewezen wat ik dacht, mijn man gaat vreemd. Wat ik nog het ergste vindt is dergelijke tips. Zo zag ik laatst nog een website waar mannen een alibi kunnen maken om ons vrouwen voor de gek te houden. www.4Jumpy.com !! EEN SCHANDE Ben ik de enige die DIT erover vind --> http://www.youtube.com/watch?v=O9gS8gL8FzA
Vreemdgaan is sowieso 'not done' . . . Het brengt alleen veel verdriet met zich mee . . . Iemand die vreemd gaat loopt vroeg of laat toch tegen de lamp. En hoe kun je in godsnaam leven met jezelf als je elke dag je partner zo beliegt en bedriegt . . . Ben je niet meer tevreden met je relatie? Doe er dan iets aan! Uiteindelijk worden er toch maar mensen gekwetst . . . Eerlijkheid boven alles . . .
Test hem eerst uit http://www.funnyadultgamesplay.com/free-sex-game-gallery/
FLAIR !!!!!!!!!! DIT WILLEN WIJ VROUWEN VERMIJDEN !!!!!!
FLAIR !!!!!!!!!! DIT WILLEN WIJ VROUWEN VERMIJDEN !!!!!!
Ik vindt het spijtig dat er in zo boek als flair zo it wordt geschreven. Veel vrouwen lezen dit boek om leuke anekdote of levens ervaringen vn andere te ervaren. Het maatschaapij van vandag is al zo moeilijk. Door te werken, kinderen enz. Liefde onderhouden wordt moeilijker. Wat valt er te verminderen is het aantal scheidingen onschuldige kinderen lijden er onder. De meeste mensen heb zelfs angst om te trouwen.
zielig!
Amai, teleurstellend dat zoiets gepost wordt, en dat op de site van Flair. Iemand bedriegen is echt niet iets dat je moet gaan aanmoedigen. Ik hoop dat dit artikel (snel) verwijderd wordt.
Triestig artikel!
Geef dan tips in de zin van 'Hoe detecteer ik vreemdgaan bij mijn partner?'! Maar toch niet dit... Dit soort "ondeugend plezier" leidt tot gebroken harten, vreselijke ruzies, immens verdriet en in sommige gevallen zelfs tot zelfmoord. Ok, mensen gaan vinden dat ik overdrijf, maar dat zijn feiten girls... Sorry, u stelt me teleur, Flair.
dit is echt zielig :)
Ik heb al via facebook ontdekt dat mijn (vroegere) partner mij bedroog of dat bepaalde mensen een koppel zijn, maar dat verzwijgen.
Geef toch geen zo'n artikels mee aan je lezers als je niet meer weet wat schrijven aub..
Ik heb dit inderdaad ook al enkel dagen geleden gelezen op HLN... Plagiaat!
Het is toch maar gekopieerd hoor, ze zijn alleen hun bron vergeten te vermelden (http://www.hln.be/hln/nl/35/Seks-Relaties/article/detail/1251214/2011/04/15/Vreemdgaan-voor-dummies-zo-raak-je-nooit-betrapt.dhtml)
zo'n tips geef je niet, Flair!
You're welcome ^^
dank je lollypoopoo :)
Als je vriend opeens geen berichten meer in zijn inbox heeft, of een collega heeft met wie hij veel zal omgaan, of opeens een vriend minder op facebook, zal je heel erg blij zijn dat Flair deze tips gegeven heeft.
he meiden, sommige mensen hebben wel baat bij de tips hè en zie het positief dan, als je vriend/man je bedriegt, herken je de tekens..
Dit is het enige wat mij echt stoort aan Flair. Je geeft geen tips om je partner te bedriegen. Dat is immoreel.
bedankt Flair...
Ik vind het eigenlijk schandalig dat hier tips gegeven worden om beter vreemd te gaan. Zoveel mensen dat hierdoor gekwetst worden...