Naar de Flair website

Boost jouw seksleven door sexting

Do's & don'ts

23 februari 2011
Boost jouw seksleven

Pikante sms'jes sturen kan wat pit in je relatie brengen. Enkele grondregels voor sexting.

Do's

  • Begin langzaam met enkele suggestieve, dubbelzinnige berichtjes. Aan zijn antwoord weet je meteen of hij er zin in heeft. Ook bij sexting heb je dus voorspel!
  • Heb je afgesproken met je lover en wil je hem al 'in the mood' krijgen, ga er dan helemaal voor! Sexting kan het begin zijn voor een lange, passionele nacht.
  • Maak zijn dag een pak boeiender met een sexy sms op het werk. Wedden dat hij die avond snel thuis zal zijn?
  • Laat je fantasie werken. Sexting is zoveel  makkelijker dan in het echt over seks praten. Je erotische fantasieën delen met je partner kan je seksleven een boost geven. Laat hem inspelen op jouw fantasie. Zo creëer je een heel scenario samen dat je misschien later in de slaapkamer kan naspelen.


Don'ts

  • Stuur niet zomaar een opwindend tekstberichtje naar iemand. Wees er zeker van dat de andere persoon op dezelfde golflengte zit.
  • Sexy (naakt)foto's van jezelf sturen, kan je beter vermijden. Je weet maar nooit wat de andere persoon ermee doet. Je wil ze niet tegenkomen op facebook nadat jij en je sextingbuddie niet meer samen zijn. Ben je een durver en ga je toch voor die gewaagde kiekjes, zorg dan voor duidelijke regels.
  • Gebruik nooit je werktelefoon en check steeds of je de correcte telefoonnummer selecteert. Je schoonvader of baas zullen misschien wat minder gediend zijn met jouw ondeugende gedachten.


 

Tags:  relatie, relatietip, relatieboost, seksleven, sexting.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (4)
 
nanou35
nanou35 (09 juli 2011 om 07u41) 

billie,ik vrees dat hy teveel andere naakte vrouwen ziet.je moet moeite doen om géén te zien.ze smyten ermee in de media, ze weten niet waar eerst gekeken.tyd dat ze dit met hun ballen eens doen!het strand,treffens,festivals zijn ook gratis toplesstenten.dat vrouwen dit blijven doen,hoe onderdanig!!!!

Billie92
Billie92 (29 maart 2011 om 22u18) 

Ik doe dat af en toe en brengt me helemaal in the mood! Dan stel ik me scenario's voor, waarop hy dan verder op voort gaat en dan ik weer, maar jammer dat myn vriend fantasie niet zo ver gaat :(

mademoiselle*-1-
mademoiselle*-1- (02 maart 2011 om 17u02) 

Woehoew:p

de liefste van de hele wereld
de liefste van de hele wereld (28 februari 2011 om 12u38) 

Super om te doen! en wilde en lange sex gegarandeerd!

Recentste artikels uit Seks & Relaties

Alles van Seks & Relaties

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld