Naar de Flair website

Ceci n'est pas un...vrouw

Magazinecover met androgyn model moet gecensureerd worden

17 mei 2011
Magazinecover met androgyn model

Wie naar de cover van het Dossier kijkt, een tweejaarlijks cultureel magazine, trekt wijde ogen wanneer ze een mannelijke naam ziet staan. Inderdaad, de man op de cover is het androgyn model Andrej Pejic.

Andrej Pejic staat topless op de cover met een paar krulspelden in het haar. Het model werd in de modescène al eerder als vrouw gebruikt, maar deze keer zonder succes. De cover werd veel te risicovol bevonden en moet dan ook gecesureerd worden.




Bron beeld: Styleite.com

Tags:  dossier, ANdrej Pejic, androgyn model.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (11)
 
Ribelle
Ribelle (08 juni 2011 om 20u43) 

styling doet veel, moest zijn kapsel anders gestyled zijn... wel mooie foto

Lashrael
Lashrael (24 mei 2011 om 10u00) 

denken*

Lashrael
Lashrael (24 mei 2011 om 09u59) 

ik zou niet weten wat te deken... langs eene kant heel ruige kunst en er zit iets krachtigs in, langs de andere kant was ik toch wel heel even in schok... dus zit tg wel wat klem hierover

zotte_doos
zotte_doos (22 mei 2011 om 01u21) 

gecensureerd niet, hij kon beter gwn ff een andere pose aannemen, zodat zijn borst wat strakker overkomt ;)

blue-butterfly
blue-butterfly (21 mei 2011 om 21u22) 

helemaal met Jodiepleasure eens

Jodiepleasure
Jodiepleasure (20 mei 2011 om 00u35) 

waarom moet zoiets gecensureerd worden ? Ik vind da juist ruige kunst. Hij toont wie hij is en voila!

_Snoes_
_Snoes_ (19 mei 2011 om 15u07) 

Mooie foto wel....

instant
instant (18 mei 2011 om 17u54) 

ik vind dat eigenlijk wel een hele mooie foto

tinnemieke
tinnemieke (18 mei 2011 om 17u17) 

oeps.. lees net de tekst erboven.. toch een man dus :p

tinnemieke
tinnemieke (18 mei 2011 om 17u16) 

zijn gezicht? ik denk eerder dat dit een vrouw is :D

SugarFree
SugarFree (18 mei 2011 om 01u39) 

Sjah.... ik ben bi, maar het enige aantrekkelijke aan deze foto is zijn gezicht... Voor de rest een grote flop :P

Recentste artikels uit Mode

Alles van Mode

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld