Naar de Flair website

Who's that Girl, Blutsgeschwister en Soaked in Luxury collectieverkoop

50% korting

26 april 2011
Blutsgeschwister

Who's That Girl, Wow to GO, Blutsgeschwister en Soaked in Luxury houden lenteschoonmaak waardoor jij het buitenkansje krijgt morgen aan -50% te shoppen. En dat 12 uur lang.

De vier merken klinken je misschien niet bekend in de oren, toch is deze collectieverkoop zeker een bezoekje waard. Op woensdag 27 april kun je van 8 tot 8 uur shoppen aan de helft van de winkelprijs. Nog niet overtuigd? De merken doen er met plezier nog een schepje bovenop en geven je bij aankoop van drie stuks nog een vierde stuk gratis.(Het goedkoopste stuk is gratis)

Wie retro chic de zomer wil doorbrengen, zit bij deze merken op het juiste adres. Behalve Soaked in luxury, het klassiekere merk in de reeks, roepen de kledingstukken pure nostalgie op. Zeg je spaarvarkentje vaarwel en neem morgen de eerste trein naar Antwerpen.

Info:
PROburo Straatsburgdok
Noordkaai 21
2030 Anwerpen

Alleen contante betaling.
PS: Hou er rekening mee dat er bij een collectieverkoop heel veel kleine maten tussen zitten.

Neem hier een kijkje:
http://www.soakedinluxury.com/
http://www.whosthatgirl.eu/
http://www.blutsgeschwister.de/
http://www.whosthatgirl.eu/wow_summer_2010_collection.php

Tags:  Soaked in Luxury, Wow to go, Blutsgeschwister, Who's that Girl, collectieverkoop.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Mode

Alles van Mode

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld