Naar de Flair website

Nieuwe bedeltjes

Van panora

09 maart 2011
Bedeltje Pandora

Bedelarmbandjes zijn al even in de mode. Je kan je persoonlijke armband samenstellen met alle bedeltjes die je leuk vind. Pandora heeft drie nieuwe exemplaren in de famillie.

Alle nieuwe bedeltjes zijn in een zacht en romantisch kleurenpallet. Heb je nog een plaatsje vrij op jouw armband?

Het eerste nieuwe bedeltje is een schattig Babuschka poppetje met bloemetje op haar buik in het groen, rood en oranje. De leukste nieuwkomer is een roos klavertje vier. Ook ideaal om te geven als cadeau omdat het geluk symboliseert. Beiden kosten €49 per stuk.

Het laatste bedeltje is een bijenkorfje. Zzzzo kom je vast in zomersfeer. Het korfje is iets duurder en kost €99.

Meer informatie over de andere bedeltjes en juwelen van Pandora vind je hier.

 


Tags:  nieuw, bedeltjes, lente 2011, Pandora.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Mode

Alles van Mode

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld