Ik ga een borstlifting laten doen maar ik heb nog enkele vragen. De chirurg antwoordt er altijd op alsof er geen probleem is, maar ik twijfel. Dus vraag ik het aan jullie en aan vrouwen die deze ingreep al lieten doen. Als ik nu ga liggen, zakken mijn borsten naar de zijkant toe. Zal dat na de borstlift nog zo zijn? Er zal een ankersnede gebeuren, zijn de littekens erg? Ook ben ik bang dat het gevoel in mijn tepels weggaat omdat er gesneden wordt rond de tepels.
Het antwoord van Flair:
Een borstlift is een chirurgische oplossing als je peervormige borsten hebt en je tepels te laag ingeplant zijn. De plastisch chirurg snijdt het teveel aan huid weg en de tepel wordt verplaatst naar een hogere positie. Het borstklierweefsel wordt van onder af ingenomen, zodat de borsten meer een appelvorm krijgen. Zijn je borsten te zwaar, dan wordt een deel van het borstklierweefsel weggenomen. Door de borstlift worden je borsten meer compact. Ze zullen dus minder opzij hangen. De littekens die door de operatie ontstaan, zijn niet te vermijden. Zijn je borsten niet te groot, dan kunnen de littekens beperkt worden tot een litteken rond de tepelhof en van daaruit een verticaal litteken naar beneden, soms is een ankervormige snede beter. De littekengenezing duurt ongeveer anderhalf tot twee jaar in totaal. Of de littekens daarna nog zichtbaar blijven verschilt erg individueel want dit hangt af van de manier waarop je lichaam herstelt. Vaak is er na de ingreep een tijdelijke gevoelsstoornis in de tepel of de borst. Bij de meeste vrouwen komt het gevoel na enkele weken of maanden terug. In een enkel geval kan het een jaar duren. Heel uitzonderlijk blijven de borsten gevoelloos. De kans dat het gevoel in de tepels helemaal of gedeeltelijk verdwijnt is minimaal.
Omdat je niet overtuigd bent van de goede afloop van de operatie, raden we je aan om een 'second opinion' te vragen bij een andere plastische chirurg. Borstlifting is geen zware ingreep. Maar net als bij andere operaties kunnen er complicaties voorkomen: nabloedingen, infecties, afsterven van huid, overtollige littekenvorming. Laat je voldoende informeren!
ik voel me slecht behandeld ik heb 4jaar geleden een gastric bypass laten doen met resultaat 65kilo ben ik kwijt dan heb ik nu een buikcorrectie laten doen lles verloop goed en ging met terug betaling van het ziekefonds nu wil ik dood graag een bortslifting omdat ze enorm doorhangen had vroeger maat 110cup d en nu 85 cup b en dit zou ik zelf moeten betalen wat oneerlijk ik heb het geld ni van men rug te krabben jammer genoeg se wat kan ik doen liefs britje
Ik ben ook heeeeel tevreden over mijn borstlifting die ik een jaar of 2 geleden heb laten uitvoeren. Naast mijn lifting heb ik ook gekozen voor een prothese, zodat ook mijn cupmaat een maatje groter werd. Zeker een aanrader! Voor meer info over lifting kan je altijd even een kijkje nemen op http://www.borstlifting.com . Alle info & risico's staan erop beschreven, mss wel handig om bepaalde twijfels weg te halen? :). Groetjes, A.
borstlifting bedoel ik!
borstlifting bedoel ik!
hm ik ben 18 en ik denk dat ik dat ooit ook ga doen als ik het geld ervoor heb. Ik weet wat mooi en minder mooi is aan mijn lichaam, maar voor mijn borsten schaam ik mij toch wel het meest (hard!).. Mijn borsten zakken ook naar de zijkanten, en zijn vrij plat(maar heb wel een D). Mooie bikini vinden is dan ook vaak een probleem... Veel succes met je borstvergroting. Hopelijk zonder complicaties!
ik heb 9 jaar geleden een verkleining laten doen. het duurt even voor de littekens vervagen maar met de juiste verzorging zie je ze later nauwelijks. eerst was het gevoel in mijn tepels weg maar dat is volledig teruggekomen. ter info, ik ging van een E naar een C en ik kan alleen maar denken: waarom heb ik het niet nog eerder laten doen ?
Heb onlangs een borstverkleining laten doen en ben super tevreden met het resultaat!! De littekens bij een verkleining en een lifting zijn dezelfde, maar als je de littekens goed verzorgd enzo wegen deze echt niet op tegen het resultaat... als je dit echt wilt moet je het gewoon doen, je gaat nadien zoooo tevreden zijn en denken "dit had ik eerder moeten doen"!! Veel succes.
Ik heb dit vorig jaar ook laten doen. Alles is zeer goed verlopen enkel mijn littekentje die wat open is gegaan. Gevoel heb je zeker nog hoor, niet mee inzitten. Mijn borsten zakken wel nog steeds naar de zijkant doe als ik lig maar dat is normaal. Dit kun je enkel vermijden met een borstvergroting. Veel succes het resultaat zal schittend zijn.