Naar de Flair website

Mijn vrouw heeft me bedrogen met haar collega!

Liefde en relaties | Overspel

29 juli 2009

Het begon een half jaar geleden met een kus en chatten en afspreken met haar collega. Wanneer ik er op uit kwam, zei ze dat er niet méér gebeurd was, dat ze gewoon aandacht zocht en dat ze met mij verder wilde. Enkele weken later waren ze weer aan 't chatten en sms-en, maar dat was 'puur vriendschappelijk'. Ik ben bij die collega langsgegaan en toen bleek dat ze wel degelijk seks gehad hebben. Mijn vrouw heeft dus de eerste keer gelogen en nadat ik haar een tweede kans gaf, deed ze gewoon verder. Die collega zegt dat ze nu geen lichamelijk contact meer hebben en dat ze alleen sms-en en chatten. Mijn vrouw beweert dat ze niet wist wat haar bezielde en dat ze echt verder met me wil. Maar mijn vertrouwen is helemaal weg. Het doet zo veel pijn. En ze gaat nog elke dag naar haar werk waar hij ook zit. Hoe moet ik verder?

Het antwoord van Flair:

Je vrouw gaat er van uit dat de kwestie afgehandeld is door je te verzekeren dat ze voor jou kiest. Natuurlijk kun jij op die manier niet verder. Als je vertrouwen in je partner geschonden is, valt een belangrijk fundament van je relatie weg. Het eerste wat je te doen staat is om aan je vrouw duidelijk te maken dat jullie een ernstig probleem hebben, wat jullie alleen samen kunnen oplossen. Denk erover na wat jij nodig hebt om je vertrouwen weer te laten groeien en vraag haar om daar rekening mee te houden. Stel alle vragen die je bezighouden. Hoe beter je begrijpt wat er gebeurd is en waarom, hoe eerder je haar ontrouw zult kunnen verwerken. Praat ook over jullie relatie. Je vrouw zocht aandacht. Kwam ze die dan tekort bij jou? Hoe kunnen jullie daar iets aan veranderen? Blijft je vrouw erbij dat jullie best gewoon verderdoen alsof er niets gebeurd is, zorg dan in elk geval voor jezelf. Als je erachter komt dat je partner je bedrogen heeft, word je overspoeld door allerlei hevige emoties als angst, woede, verdriet, schaamte, jaloezie... Het is nodig dat je daar ruimte voor maakt en dat je die gevoelens ook kunt uitspreken. Neem een goede vriend in vertrouwen of ga praten met iemand uit de hulpverlening. Stilaan zal het je dan ook duidelijker worden of je op deze manier verder kunt met je huwelijk. Je vindt hulp in een Centrum Algemeen Welzijnswerk. Kijk op www.caw.be Sterkte!

Tags:  emoties, seks, werk.

Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (9)
 
mam van twee
mam van twee  (01 april 2011 om 12u50) 

ik zou haar geen kans meer geven...stel voor da gelle vrijen aan wie denkt ze dan aan u of aan hem? wilt gij altijd met zo vragen blijven zitten? ge verdiend wel beter eh er zijn genoeg goede vissen in de zee en op een dag hebt ge hopelijk iemand die u met een beetje meer respect behandeld en die het ni op een ander gaat zoeken

Jillebilleke
Jillebilleke (13 oktober 2010 om 10u25) 

ontrouw gebeurd niet zomaar, ik keur het zeker niet goed maar je moet je zelf is afvragen waarom ze jou heeft bedrogen...

dito4u
dito4u (21 augustus 2010 om 05u45) 

zonder vertrouwen heeft je relatie geen kans op slagen!!!

GirlOnHighHeels
GirlOnHighHeels (26 juli 2010 om 14u10) 

Je hebt haar al eens een kans gegeven en die kans heeft ze niet genomen in tegendeel, ze negeerde het en deed gewoon verder waar ze mee bezig was. Waarom zou je haar NOG een kans geven? Ze heeft je vertrouwen geschaamd. Het zou naief van je zijn moest je toch met haar verder gaan, vroeg of laat zou ze jou toch terug bedriegen misschien verlaten. Beter de korte pijn nu! Als eerste stap voor jou, zou een verademing zijn. Succes alvast x

Einde.
Einde. (14 mei 2010 om 15u16) 

Kijk, als iemand U bedriegt, is die persoon u niet waard. Iedereen verdient beter. Zij, degene die bedriegt, zal zich veel slechter voelen, dan jij die de stap hebt gezet om weg te gaan.

heaven is a place on earth
heaven is a place on earth (18 december 2009 om 14u12) 

In een relatie hebben 2 partners voldoende ruimte nodig om zich verder te ontplooien. In een keurslijf voelt niemand zich goed. En een verboden vrucht smaakt altijd beter.In mijn relatie hebben we geen verboden vruchten, en geven we elkaar de nodige ruimte en vrijheid. Want we weten van elkaar dat we er altijd zullen zijn als we mekaar nodig hebben. Voor de rest krijgt elk de vrijheid om zich te ontplooien. Een keer vreemdgaan hoeft niet nadelig te zijn, wie zich kan verbeteren heeft de keuze.

eloquent
eloquent (25 november 2009 om 12u28) 

waarom man en vrouw uitéén gaan is niet het feit van bedrog is het feit dat de man of de vrouw er niet over wilt praten ! mijn vriend krijgt nog 1 kans als hij die verbrod zal zijn valiezen klaarstaan een fout kan gebeuren maar moet geen gewoonte worden !

idc247
idc247 (27 oktober 2009 om 17u54) 

Mijn ex ging ook vreemd,na lang nadenken (2 jaar) heb ik toch besloten om weg te gaan bij hem, vertrouwen was voor mij een van de bouwstenen van een goede relatie, ik wens je veel sterkte met de zoektocht voor de beste oplossing, VOOR JOU!

mystic
mystic (18 oktober 2009 om 17u02) 

is te erg voor woorden, maar eindelijk iemand die mijn gevoelens deelt.Kapot maakt je dit.Zoveel vragen..Mijn relatie is kapot..Ik moet verder.Steeds te horen krijgen er zijn zoveel andere..Erg als je zielsveel van iemand houdt,en je die moet loslaten..Veel sterkte

Recentste artikels uit Helpdesk
 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
Helpdesk categorieën
Liefde en relaties
Varia
 
 

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld