Naar de Flair website

Flair spaarstand

Powered by Spaar&Pluk

06 september 2011
We verwachten je op Flair Shopping Day!

Beschik je over een Visa kaart of MasterCard en hou je van leuke extraatjes? Dankzij het Spaar&Pluk-programma pluk je de ene 5 euro na de andere. Wat je moet doen? Kom naar de Flair Spaarstand, schrijf je in en de rest gaat helemaal vanzelf!  

Shoppen én sparen

Geld uitgeven en tegelijkertijd sparen voor leuke extraatjes? Klinkt haast te mooi om waar te zijn. Toch kan het met je Visa kaart of MasterCard, want dankzij het 'Spaar&Pluk'-programma pluk je ene € 5 na de andere. Voor elke verrichting van minimaal € 25 krijg je een spaarpunt. Heb je vijf spaarpunten, dan ontvang je een cheque van € 5. Deze cheques zijn geldig in meer dan 1500 winkels in België en tal van restaurants waar je in ruil voor je cheque kan genieten van een gratis aperitief of korting.

Shoppen vanuit je luie stoel? Dat kan sinds kort ook met Spaar&Pluk dankzij de online partners. Schrijf je nu in op spaarenpluk.be.  Heb je meteen een goed excuus om die hippe laarzen of dat sexy jurkje te kopen (ja maar, ik spaar ook hoor!)
Voor de voorwaarden en alle deelnemende partners surf je naar spaarenpluk.be/partners.

In samenwerking met


Tags:  Flair Shopping Day, Wijnegem Shopping Center, geld.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Flair Shopping Day
 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
 
Gerelateerde artikels
 
 
 
 

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld