Make-up wordt steeds toegankelijker. Iedereen kan leren hoe ze zich moeten opmaken door simpelweg een paar Youtube-filmpjes te kijken. Maar we willen altijd meer!
De laatste trend is om hulpstukken te gebruiken, buiten de gewone make-up om. Valse wimpers worden steeds populairder, maar lenzen die je ogen groter laten maken zijn ook in opmars.
Deze zijn niet zo onschuldig als ze eruit zien. Lady Gaga introduceerde ze in één van haar videoclips, maar eigenlijk mogen ze officieel niet verkocht worden in de VS omdat ze schadelijk kunnen zijn. Toch kan je ze op internet bestellen. Hoe werkt het? De lenzen bedekken niet alleen de pupil, maar ook een deel van het oogwit. Daardoor worden je ogen extra groot.
In dit filmpje, dat een echte hype is op het internet, kan je het resultaat bekijken.
Wat denken jullie, voor of tegen? Wij hebben zo onze twijfels...
ja, wel de moeite :) tof
ik zou het niet doen, het zijn wel je ogen...Ik zou dan met make-up proberen mijn ogen groter te laten lijken.
Ik heb zelf ook geregeld kleurlenzen. blauwe dan, omdat ik mijn bruine ogen niet mooi vind, en ja valse wimpers tijdens n feestj. Wrm niet? Maar goh, tmag ook nii té fake worden?
ieuw...
Gohh.. Somss zie ge egt wl OVERDREVE diinge :o... zolaang het ng aankijkbaar is,, whyy not?? :)
Ik vind dat je make-up, valse wimpers enz mag dragen zoveel je wilt, maar dit vind ik er toch ook net weer. Als ik mijn make-up niet opdoe, herken je me nog perfect, deze mensen zijn veranderd, hebben hune eigenheid verloren (van op de foto!). Maar uiteindelijk is het een eigen keuze.
het is al genoeg dat ik dagelijks lezen draag om goed te zien laat staan dat ik ze voor mijn plezier zou beginnen dragen ik heb al genoeg last van oogontstekingen erdoor maar ja elke dag een bril op mijn neus is ook lastig in de zomer Het is wel evolutie maar je bent niet verplicht om eraan mee te doen he aan al die opmarsen van make up enzo
just be yourself !!!
Het slaagt op niets en zoveelste bewijs dat mensen hersenloze kuddedieren zijn die erbij willen en moeten horen!!!
zij zijn weer zot genoeg om het permanent te dragen, eigen verantwoordelijkheid
achja dan kunnen ze hen allesinds geen spleetogen meer noemen lol
Hakken van 10cm zijn de +- gewone stiletto, ik heb het over de extremere gevallen... Ik vind het gewoon heel hypocriet om te doen alsof dit zo verbazend en not done is ... dit is al jaren bezig & vergeleken met wat ik dagelijks zie zijn deze lenzen echt niet zo dramatisch
Griezelig vind dit helemaal niet mooi
er mag make up gebruikt worden , maar teveel is teveel , het moet nog wat mooi blijven he wat jij lily daar opnoemt daar zijn veel dingen van waar , maar aan de andere kant mag de moderne vrouw zich toch wat opmaken en af en toe zich vrouwelijk kleden zonder te overdrijven en ja hakken van 15 cm die zijn er mss wat over , maar 10 cm dat is aanvaardbaar als je er mooi mee kan rondstappen groetjes ronny
er mag make up gebruikt worden , maar teveel is teveel , het moet nog wat mooi blijven he wat jij lily daar opnoemt daar zijn veel dingen van waar , maar aan de andere kant mag de moderne vrouw zich toch wat opmaken en af en toe zich vrouwelijk kleden zonder te overdrijven en ja hakken van 15 cm die zijn er mss wat over , maar 10 cm dat is aanvaardbaar als je er mooi mee kan rondstappen groetjes ronny
ik vind het mooi!!
omg en we zijn gezond ? shmink, zonnen , uithongeren of juist ik weet niet hoe vettig eten, overal gepierced, porno nagels, diamantjes op de tanden, haklken van 15 cm & kinderen van 13 dat eerder babyu prostitutes zijn dan kinderen ... Man man man das overal zo , dit is gewoon de evolutie van wat er al jaren aan de gang is
Dat is gewoon belachelijk, ten eerste is het heel ongezond voor je ogen en ten tweede wat is er mis met mensen dat kleinere ogen hebben, dat kan ook heel mooi zijn.
gaat er over, echt.. waar zijn ze mee bezig :/
Gaat erover!!! Blijf is gwn puur natuur, veel mooier :-)
Tegen, zo belachelijk.
Wees nu es dankbaar met wat moeder natuur je gaf! Hoe is dat mogelijk! Ik kan geloven dat sommige vrouwen complexen krijgen door de lat zo hoog te leggen!!! Is dat t vvoorbeeld dat we aan onze dochters moeten meegeven?
Dit gaat me echt een brug te ver!!!
Op het eerste zicht lijkt het wel ok, en als die meisjes zich er beter door voelen zie ik geen probleem. Maar als het echt moet blijken dat het schadelijk is, dan moet ik mijn mening nog gaan herzien.
Hahaha oeps sorry ...
ik zou als ik van hun was wel lichtbruine kleurlens inbrengen , te licht geeft een te onnatuurlijk effect
ps: ik vind het effect wel mooi maar ik moet wel zeggen dat blauwe ogen niet passen bij aziatisch type ! Liever licht bruin of zo dan want zo is het echt wel heel onnatuurlijk
ik ben helemaal akkoord! als het niet schadelijk is zie ik het probleem niet ... Schoonheid is al lang een trend op zich, er zullen altijd nieuwe 'gadgets' uitkomen om deze ideaal actief te houden op de markt dus ja..
Wow. Iets te vaak op plaats reactie gedrukt.. Het is al laat, vergeef me. :P
Als die meisjes zich prettig voelen met die lenzen en dramatische make-up moeten ze dat lekker zelf weten. :)'K vind 't alleszins beter dan plastische chirurgie om Aziaten een westerse look te geven. Lenzen en/of valse wimpers, make-up doet sowieso wonderen. Je kan het zo bont maken als je zelf wilt.. ;)
Ik vind het wel mooi! Als blijkt dat ze toch niet zo schadelijk zijn, wil ik ze best proberen. Als die meisjes zich prettig voelen met die lenzen en dramatische make-up moeten ze dat lekker zelf weten. :)'K vind 't alleszins beter dan plastische chirurgie om Aziaten een westerse look te geven. Lenzen en/of valse wimpers, make-up doet sowieso wonderen. Je kan het zo bont maken als je zelf wilt.. ;)
Ik vind het wel mooi! Als blijkt dat ze toch niet zo schadelijk zijn, wil ik ze best proberen. Als die meisjes zich prettig voelen met die lenzen en dramatische make-up moeten ze dat lekker zelf weten. :)'K vind 't alleszins beter dan plastische chirurgie om Aziaten een westerse look te geven. Lenzen en/of valse wimpers, make-up doet sowieso wonderen. Je kan het zo bont maken als je zelf wilt.. ;)