Britse wetenschappers maakten onlangs bekend dat wat extra vet op de billen best gezond is. Be proud of that booty, girls!
Een dikke kont is best gezond! Door een laagje vet op je kont en dijen vermindert het effect van schadelijke eiwitten. Die veroorzaken normaal ontstekingen en verstoppen slagaders, maar door dat beetje vet op je heupen maken ze geen kans. Wég hartproblemen!
Is een dikke buik dan ook gezond? Jammer genoeg niet. Een buikje kwijtraken is makkelijker dan je kont doen inslanken, maar hoe sneller het afbrekingsproces van dat vet gaat, hoe meer kans je krijgt op hartziekten en diabetes. Dat komt door proteïnen die vrijkomen in je lichaam.
Neem dus maar een voorbeeld aan Beyoncé en Jennifer Lopez, en shake that booty!
Ze hadden beter mijn kont als voorbeeld genomen. Deze kont is te vergelijken met van die anti puistreclames met jongeren met superegale huid: deze kont is nu eens NIET dik^^ Lang leve dikke poepen!
Ze hadden best een andere foto kunnen nemen... Dit noem ik geen dikke kont.
rond en gezond!
IK WIL OOK EEN DIKKE KONT! ;D haha, mijn kont is niet in proportie met de rest van mijn lichaam. Balen...
yes :D 'k heb een zandloperfiguur, maar mijn kont is nogal groot uitgevallen tov mijn borsten, maar blijkbaar is dat dus gezond :D
@ jordana :d tuurlek da meisje :p:p
Rond en gezond gaat dus wel degelijk op ! Euh... breed, telt dat ook ?
lang leven mijn kont !
Dikke en ronde billen zien er mooi uit om jeans broek te dragen. Ik ben wel blij met mijn billen. Klein, rond en strak.