Cilou Annys is Miss Belgium 2010. Verkozen in Knokke op 10 januari. De 18-jarige Cilou Annys is van Brugge en neemt het kroontje over van Zeynep Sever.
Zij was een van de topfavorieten. Zij mag een jaar lang het kroontje en de het lint dragen en rondcrossen met een gloednieuwe Peugeot 308 cabrio.
De blonde Lien Aernouts uit Averbode werd 1ste eredame. De Brusselse Binta Telemans - die vond dat een meisje met chocoladekleur Miss België moest worden - werd 2de eredame.
(Foto's Reporters © Fred Guerdin)
da's het nichtje van mijn leerkracht Engels. Mevr. Annys (':
Ze is nog wa een stilleke, maar da betert wel. Ze was een van de mooiste, maar ze was niet mijn favoriete.
ik vind haar wel mooi maar niet zo speciaal, Binta mocht van mij winnen. Trouwens de hele verkiezing is toch niet echt eerlijk, hoe weet je nu nog hoe ze er uitzien zonder make-up? + er bestaan veel mooiere meisjes maar die zijn verstandig genoeg om niet mee te doen, want uiteindelijk is het toch vooral een vleeskeuring, niet?
Ik vind het een mooi meisje! Enkel jammer inderdaad dat er geen franse en nederlandse vragen waren in hun niet-moedertaal. Oké, het zorgde vorige jaren voor wat hilariteit maar het is toch uitert belangrijk dat een miss België beide talen kan! En wanneer ze dit niet zouden kunnen, acht ik ze ook niet miss België waardig.
Ik had het verwacht dat ze ging winnen maar eerlijk gezegt vind ik de meeste die daar aan mee doen helemaal niet speciaal en dan dragen ze ook nog is speciale make-up enzo nee miss belgie verkiezingen gebeuren niet eerlijk en sorry maar op de hoek van de straat vind je nog mooiere meisjes en dan zonder al die make up
Eindelijk eens een WEST-VLAAMSE :D !! Ze is een gewoon mooi simpel meisje, mij goed..
Heb de missverkiezing niet gevolgd maar zo te zien is het wel een schoontje :) ...
Kvind haar egt ni zo wauw!! Binta mogt van my winnen ze is véééél mooier dan haar !! maaar tjah in belgie zal er tog nooit een kleurling het land mogen vertegenwoordigen!!x kvind dat hééél jammer!!x
Het is eens een vlaamse Maar ik vind ze niet de echt ultra knap , ...
Ik vind Cilou niet zo speciaal, mijn voorkeur ging naar Claudia !!
ik vond ze helemaal niet de mooiste..! zo bijzonder is ze niet
Niet de mooiste verschijning, vind je ook niet dat ze veel looks weg heeft van onze vorige miss? Maar ja, wie let er nu op uiterlijkheden? Wat je te verkondigen en wat je personaliteiten en kwaliteiten zijn is veel belangrijker, als je iets moet vertegenwoordigen.
Ik vind ze niet super, een beetje te gewoontjes. Ik ken het wereldje een beetje en al van eind september, na de provinciale verkiezingen, stond al vast dat zij zou winnen. Ik vind dit zeer jammer voor de andere meisjes die zich ten volle inzetten terwijl het toch niks uitmaakt. Ik vraag me ook af waarom er dit jaar geen vragen in het Frans voor de nederlandstaligen tussen zaten en omgekeerd. Is het dan echt zo erg gesteld met hun tweetaligheid?
Ik had gisteren die programma gekeken. Zij was ook mijn favorite. En haar antwoord vond ik prima. Zij is een mooie dame die ons land mag vertegenwoordigen.
joehoe eens een Vlaamse :)