Uggs? You love them. Of you hate them. Een tussenweg is er niet meteen. Laat dus zeker weten wat jij ervan vindt. Ook over champagne, Turks stoombad en de zin of onzin van een cadeaubon mag je een 'ja-nee-stem' geven.
Hier beneden: De lijst van de andere paginas van dit artikel
I love UGGS, dames op de site van victoriasecrets kan je ze bestellen voor 135 dollar, zonder verschepingskosten, laat jullie gaan, mijn dochter van 5 is er ook weg van.
En uitraard bubbels !!!
Ik heb me onlangs ook uggs gekocht en ben er heel tevreden van, je loopt letterlijk op wol(kjes) en zal nooit last hebben van koude voeten.
en natuurlijk zijn ze ook gewoon mooi ^^
hou van ontspanning maar neem daar te weinig tyd voor!!daardoor 20 dagen in kliniek geweest ziek en toch blyven werken !myn voornemen voor 2010 wa meer aan mezelf denken
uggs zijn al weer uit de mode : de nieuwe hype zijn VALENKI en al verkrijgbaar op de tweedehandssites ! kijk op www.2dehands.be en bestel een nieuw paar van deze russische laarzen ! !
UGG's zijn ni zo echt lelijke schoenen, sommige meisjes staan er heel goe mee ... maar ze zijn heel slecht voor uw voeten!! (te plat, geven geen degelijke steun, ,..)
Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!
I love UGGS, dames op de site van victoriasecrets kan je ze bestellen voor 135 dollar, zonder verschepingskosten, laat jullie gaan, mijn dochter van 5 is er ook weg van. En uitraard bubbels !!!
UGGS = Liefde!!!!
Uggs zijn super, prijzig das waar maar zeker zijn geld waard!!!!!
Ik heb me onlangs ook uggs gekocht en ben er heel tevreden van, je loopt letterlijk op wol(kjes) en zal nooit last hebben van koude voeten. en natuurlijk zijn ze ook gewoon mooi ^^
hou van ontspanning maar neem daar te weinig tyd voor!!daardoor 20 dagen in kliniek geweest ziek en toch blyven werken !myn voornemen voor 2010 wa meer aan mezelf denken
Uggs zitten heel mooi aan je voeten.Maar al die andere prijzen zijn ook heel goed.En nu met de feestdagen in zicht een lekker glaasje cChampange
Uggs zitten gewoonweg zálig, ze lopen als pantoffels en nog nooit zulke warme voeten gehad. En daarnaast vind ik ze gewoon mooi!
hoe kan de meerderheid nu NIET voor uggs kiezen!! Ze zitten zalig EN ze zijn lekker warm! en zullen NOOIT uit de mode verdwijnen.
ugss are just ugly.....
Zo verslaafd aan m'n Uggs! <3
Zo verslaafd aan m'n Uggs! <3
Zo verslaafd aan m'n Uggs! <3
ik heb EMU uggs, die zijn steviger en hebben een beter voetbed. Ik ben er dol op, net pantoffels
uggs zijn al weer uit de mode : de nieuwe hype zijn VALENKI en al verkrijgbaar op de tweedehandssites ! kijk op www.2dehands.be en bestel een nieuw paar van deze russische laarzen ! !
Ik vind cava lekkerder dan champagne.
geef mij maar een sauna in plaats van het stoombad. en die ugss laat die ook maar aan de kant staan
cadeaubonnen zijn leuk maar liever een origineel cadeautje
UGG's zijn ni zo echt lelijke schoenen, sommige meisjes staan er heel goe mee ... maar ze zijn heel slecht voor uw voeten!! (te plat, geven geen degelijke steun, ,..)
Mijn botjes uit New Look zijn even warm als de Uggs EN minder duur!
ik ben meer voor de lekkere champagne! heerlijk!
I love my UGGS!!
I like UGGS !
i love UGGS <3
Zalige schoenen die UGGS !!
ik drink veel liever cider dan champagne. zit meer smaak in. en uggs vind ik sommige mensen wel staan, maar kzou het nooit zelf kope :o
uggs zijn waarschijnlijk wel warm, maar ik vind ze er zo lomp uitzien!
UGGS: HEERLIJK! CHAMPAGNE: HEERLIJK! CADEAUBON: HEERLIJK! TURK STOOMBAD: HEERLIJK!! =)
Dan wel een cadeaubon waar je iets mee bent. voor parfum bijvoorbeeld. =)
een keer je uggs hebt, kan je niet meer zonder! En nooit meer koude voeten!
een goed boek is ook een fantastisch kado
Ugss zijn wel tof, maar zijn er niet altijd zo " deftig " uit