Redactrice Tine testte de firming booster en liposonic van Slank en Strak.
Na twee sessies:
Probleemzone: in mijn geval: dijen.
Slank en Strak werkt op alle plekken waar noverzettelijke vetophopingen zitten (buik, knieën, love handles, armen,...)
Wat gebeurt er? De Firming Booster is een verstevigingstoestel dat zorgt voor spierstimulatie, vetafbraak en huidversteviging. Er worden 12 patches die kleine schokjes geven op de dijen aangebracht. Het andere toestel, de Liposonic, vernietigt vetcellen onder de huid met ultrasoon geluid. Daarvoor worden staven met metaal aan de dijen vastgemaakt."
Resultaat na twee sessies?
"Ik ben per dij 2 cm kwijt en 1 % lichaamsvet."
Na zeven sessies:
Centimeterverlies: het blijft bij 2 cm per dij. Wat, gezien er bij mij niet zo heel veel af kon, een super resultaat is!
Vetpercentage: definitief 1% minder.
Kilo's: min één kilo, en op de juiste plekken.
Gevoel bij de behandelingen: na elke sessie had ik het gevoel even van de wereld te zijn geweest. Just lay back and relax, de toestellen doen al het werk voor jou.
Extra info: ik testte ook de Lymfopress uit, een toestel dat de ontgifting stimuleert en ontgift. Verder probeerde ik ook de Vacuslim, ideaal tegen cellulitis en ook nog de Styling Capsule, die de ontgifting en calorieverbranding stimuleert.
Eindevaluatie: Na 7 sessies voel ik me energieker dan ooit. De ontgifting heeft duidelijk zijn werk gedaan. En waar ik centimeters wilde verliezen, zijn ze er effectief af. Maar wat ik het aller-, allerbelangrijkste vind: door de voedingstips, ben ik bewuster en gezonder gaan leven. Slank, strak en gezond dus!
Jij ook?
Redactrice Tine ging naar Slank & Strak Schoten, Th. Van Cauwenberghslei 15, 2900 Schoten, 0477/82.02.41.
Algemene info over behandelingen en centra bij jou in de buurt: www.slankenstrak.be

Ik ben momenteel bezig met de infraroodcabine.Ik heb het al 20 beurten gedaan en was toen 3 kilo en bijna 2 kledingsmaten afgevallen. Maar , ik heb er 3 weken uitgelegen.(vakantie) op niets gelet en ja , ze zijn er terug bij. Ik heb ineens een jaarabonnement genomen . Tip : waar ik ga, kost het me 400 euro per jaar met 1 les zumba in de week inbegrepen. Hoeveel je wil gaan mag je zelf kiezen. (bodysculpture linkeroever)
Hier ben ik al terug ;) ondertussen ben ik 7x naar strak en slank geweest en resultaat? Eum 0 :( wel 7x 35 euro kwijt
Ik ben ook bezig met slank & strak morgen mijn 5e keer, ik ben nog niets afgevallen maar die vrouw da dat het niets met gewicht te maken had maar gewoon mijn centimeters :s ik doe wel alleen de machines niet die speciale dingen voor te eten want ik ben al bij de weight watchers wat ook heel leuk is ;) en hopelijk ben ik met nieuwjaar al wat lichter!
dat deze dingen allemaal wel leuk zijn maar héél duur en ieder pondje gaat jammer genoeg toch door het mondje zelfs met mijn maagband en 36 kilo minder blijft het opletten geblazen
Ik heb dit 2x gedaan. Zalig gewoon zoals jullie hier vermelden. Telkens rond de 20 cm kwijt op mijn billen en dijen. Dit is 2 teruggekomen! Resultaat: terug bij nul en 600 Euro kwijt voor niks.
dit is mijn 3de week. mijn huid voelt al veel zachter en strakker aan. ik ben ook al 2kilo kwijt. vind het nu al waard!
350 euro! veel geld vind ik da ;-( Daar koop ik mij iets mooi's van en dan voel ik mij ook goed in mijn vel !!
@ mme butterfly: 350euro voor 10sessies. gratis figuuranalyse. (aldus flair :-) ) @ superwonen: hoeveel keer per week deed je zo
ga dit ook eens proberen
ik heb er mij gisteren voor ingeschreven en ben dus benieuwd naar de resultaten binnenkort :-)
Hoeveel kost da?
ik heb dit 5 weken gedaan en was 4,5 kilo kwijt en paste terug in mijn te kleine broek. ik voelde mij als herboren wat mij betreft een aanrader!
Ik heb dit 5maand gedaan en was niks afgevallen,noch minder centimeters integendeel was ik bijgekomen.
Gisie