Voel je de kapperkriebels? Nieuw kapsel, nieuw seizoen. Wat denk je van de Blue Poppy van de nieuwste haarkleurcollectie van L'Oréal?
De subtiel aangebrachte, zeer lichtblauwe lokken maken je kapsel op slag super modieus en héél apart. In het persdossier staat en we citeren: '...geïnspireerd op de blauwe papaver van de Himalaya.' Zo, dat weet je dan ook weer.
Het kapsel is zeer geometrisch met een rechte en dikke pony. Over de hele lengte werden de hare lichtjes uitgedund.
Afwerking gebeurt met de stijltang. Meer glans creëer je met een speciale glansspray .
Eén waarschuwing als je kiest voor dit kleuraccentje: je moet wél tegen de aandacht kunnen!
www.denovo.be Trendy, modern kapsalon te Ramsel(Herselt) Speciale haarkleuren ter beschikking(blauw,roos,groen,...)
Hoe zou dat staan bij pikzwart haar die lichtblauwe lokken???? OF HEEFT IEMAND EEN ANDER IDEE???Geen blond a.u.b,wel iets sexy opvallend,ik heb veel en halflang haar. bedankt als jullie antwoorden xxxxx
Ik had die vorig jaar in het appelblauwzeegroen... Aangezien mijn natuurlijke haarkleur donkerbruin is hebben ze mijn pigment eerst uit mijn haar moeten halen met als resultaat dat ik na de groene lokken,witte lokken in mijn haar had. Niet zo gezond als je het mij vraagt.
amaii indrukkwekent echt hèèl moooi ik zou het meteen doen het is echt mooi waarom niet eigenlijkk een nieuwe look !! super moooi
De max ! Ikzelf heb nu lichblond haar geometrisch met een dikke pony. Ik heb de durf niet gehad om het spierwit te laten ontkleuren. Ik vind het wel heel mooi en dat blauw ja waarom niet.
mooi !!! zou wel ni direct zien zitten in mijn rode haartjes, maar anders zeker iets schitterend!
is echt heel leuk, maar ik vraag me af hoe het staan bij een brunette?
Coéwll !!! xD