Naar de Flair website

Move your lips

Kussen voor het goede doel

03 april 2008
Move your lips van MTV en The Body Shop

MTV en The Body Shop zoeken jouw lippen om HIV een halt toe te roepen. Want iedere keer dat je hun Guarana lip balm smeert, maak jij het verschil. Bovendien kan je de actie extra steunen door zelf kussen te versturen!

$450.000 en 80 projecten, dat is het resultaat van de Staying Alive Foundation van MTV die jongeren helpt om zelf HIV te bestrijden. Guarana lip balm is het middel waarmee jij zelf een steentje kan bijdragen en zijdezacht lippen is de beloning voor jou. Op de flashy site www.moveyourlips.com kan je zelf kijken wat de projecten inhouden, zelf aan het kussen gaan of jouw zoen achterlaten op de lip love wall. Spread the love, baby!

Tags:  beauty, lippenstift, make-up, seksproblemen.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Beauty & Dieet

Alles van Beauty & Dieet

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld