Naar de Flair website

Guerlain by Emilio Pucci

Kleurige beauty

04 juni 2007
Guerlain by Pucci

Voor de zomer van 2007 werkte Guerlain exclusief samen met modemerk Emilio Pucci. De collectie kreeg de legendarische Pucci-print mee.

Model Julia Stegner kreeg voor de campagne de Pucci-print op haar lichaam geprojecteerd. De kleuren van de print vind je terug in de make-up.

Benieuwd hoe de Pucci-print eruit ziet? Bekijk in onze fotospecial de nieuwe make-up-collectie van Guerlain en foto's van enkele Hollywoodsterren in een Pucci-outfit. (evd)

Tags:  beauty, make-up, luxemerken.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Beauty & Dieet

Alles van Beauty & Dieet

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld