Alcohol, toastjes, veel te veel desserts... De feestdagen zijn leuk, maar ook wel een killer voor ons gewicht. Durfde jij vanmorgen op de weegschaal gaan staan?
Hier beneden: De lijst van de andere paginas van dit artikel
Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!
2 kilo bijgekomen hehe... :S Eigenlijk niet zo grappig maar kom, 2 kilo is er ook weer snel af dus ik klaag niet.
Ik ben noch afgevallen noch bijgekomen, lekker goed dus
ik ben zelf bijna2 kg afgevallen tijdens de feestdagen goed hé ...eindelijk en nu ga ik er echt wel opletten en hopelijk lukt mij dat !!!!
Pff, ik kom toch nooit bij, wat ik ook eet, ik hou mij dus niet bezig met onnozeliteiten gelijk dieet