Naar de Flair website

Glamour lips voor de feestdagen

Met tips van Rimmel make-up artist Liz Pugh

08 december 2011
rimmel how to lips

Zin in een glamoureuze make-over voor de feestdagen? Gebruik de professionele tips van Liz Pugh en transformeer je lippen in die van een ster!

Een perfect pruillipje à la Kate Moss, dat begint bij een goede verzorging. Leg je lippen het hele jaar door in de watten door ze goed te hydrateren.


Voor je begint te smeren, ga je beter op zoek naar de tint die het best bij jou past. Begin met een aantal kleuren te kiezen die bij je outfit aansluiten. Maar vergeet niet dat ook je haarkleur en ogen moeten passen bij de tint die je kiest:

  • Met een lichte haarkleur en dito huid (zoals Cate Blanchett), neem je best een zacht roze lippenstift. Zalmroze, koraalrood of lichtbruin zijn ook toegestaan.

  • Personen met bruin haar en een matte teint (zoals Eva Longoria) staan het best met dieprood, oudroze of beige met een roze tint.

  • Wie rood haar heeft (zoals Nicole Kidman), grijpt het best naar een koper- of bronskleur, oranjetinten of roze met bruintinten.

  • Heb je een donkere haarkleur, maar een lichte teint (zoals Liv Tyler)? Kies dan voor frambozenrood, fuschia, roze of bordeaux.

Leg je de focus op je lippen, opteer dan voor een discrete make-up zoals Gabriella hieronder.

1. We beginnen door vloeibare foundation 'Stay Matte' aan te brengen.

2. We brengen een zwart lijntje boven de oogleden aan met 'Volume Flash Eye Liner'. Begin aan de binnenste ooghoek en trek een dikker wordende lijn naar het einde toe. Dit mag je in verschillende keren doen. Opgelet: blijf zo dicht mogelijk bij de wimper om gaten te voorkomen.

Tip: zet een puntje waar je je lijntje wil eindigen en werk naar dat punt toe.

3. Om je wimpers in de kijker te zetten, gebruiken we 'Volume Flash x 10' (enkel op de bovenste wimpers).

4. Gebruik wat blush om je jukbeenderen te benadrukken.

5. Voor we met de lippen beginnen, smeer je wat lipbalsem op je lippen en verwijder je het overschot door een tissue op de mond te drukken.

Tijd om je lippen in een kleurtje te steken. Omlijn je lippen met een potlood, hier '1000 kisses'. Zorg ervoor dat je potlood dezelfde kleur als je lipstick heeft. We eindigen met het aanbrengen van de lipstick.

Maak je een foutje, neem dan gewoon een beetje concealer om rond je liplijn te gaan.

Liz Pugh toont in onderstaande video hoe je je lippen in de kijker zet:

Tags:  lippen, How to, video, Rimmel look, glamoureus, rode lippen.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (0)
 
Recentste artikels uit Beauty & Dieet

Alles van Beauty & Dieet

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld