Naar de Flair website

Nepborsten? Níét sexy!

Zo denken mannen dus over plastische chirurgie

07 juni 2011
Plastische chirurgie

Wat vinden mannen nu eigenlijk van al dat knip- en plakwerk bij vrouwen? Wij leggen de bekendste nepvrouwen voor aan ons mannenpanel.

Raf: "Ik ken iemand die haar borsten heeft laten verkleinen. Zij had voordien last van haar rug. Daar heb ik alle begrip voor."

Jeroen
: "Ik denk dat een vrouw ook last kan hebben van te kleine borsten, psychisch dan..."

Pieter: "Als mensen je aanspreken met meneer of jongen, dan snap ik wel dat je iets laat doen (hilariteit). Ik begrijp dat je je als vrouw ook echt vrouw wil voelen."

Jeroen: "En als een vrouw zich echt niet goed in haar vel voelt en amper durft buiten te komen, dan moeten we daar begrip voor hebben."

Pieter: "Al blijft puur natuur vaak het mooist. Bezint eer ge begint, dames!"

Tags:  plastische chirurgie, mannen.


Wat vind jij?
 
Plaats reactie
Eerdere reacties (5)
 
Steenbokje1982
Steenbokje1982 (04 augustus 2011 om 20u16) 

ben ook tevreden ze zijn wel klein maar met de juiste beha kan je wonders doen . Denk niet dat ik ooit onder het mes zou durven gaan , vriendin heeft veel gezondheidsprobleem na een lipo , het is de risico niet waard .

ladyg6k
ladyg6k (19 juni 2011 om 20u02) 

ik ben content ni te klein en ni te groot

Becca13tje
Becca13tje (14 juni 2011 om 14u26) 

Ik vind dat Jeroen gelijk heeft. Als je u al jaren niet goed voelt in uw vel waarom zou je dan twijfelen om het te laten doen. Er is zoveel dat veel geld kost. En dit gaat over jezelf goed voelen in je vel. Met een bh los je het even op maar eens dat je hem uit doet heb je terug dat slecht gevoel. Maar ieder doet wat hem zelf wilt. En anderen moeten daar maar respect voor hebben.

mmmh
mmmh (08 juni 2011 om 21u31) 

ik heb een grote B cup. al droom ik wel van een grote D!! na mijn zwangerschap mischien... ik laat het jullie weten!!!

VF27
VF27 (08 juni 2011 om 20u29) 

te grote nepborsten vind ik maar niks een mooi decolleté is altijd mooi maar dat kun je bekomen met de juiste bh, ook als je kleinere borsten hebt. Ik vind mijn borsten ook niet meer perfect en stevig genoeg na drie keer borstvoeding geven maar mijn ventje vindt ze mooi en voor mij is dat voldoende. Met de juiste bh voel ik me goed en ik laat niet aan mijn lijf snijden plus het kost een bom geld.

Recentste artikels uit Beauty & Dieet

Alles van Beauty & Dieet

 
Laatste activiteiten
 
Bekijk iedereen
Gerelateerde artikels
 
 
 
 
Nu op het forum

Win een waardebon bij Wellnessboot Bo-Ness in Hasselt!

Wedstrijd

Hoe leg je je beste vriendin origineel in de watten? Met een dagje wellnessboot! Redactrice Sabrina en vriendin Jana genoten van wat girltime bij Bo-Ness. Wil jij ook wat quality time met je vriend(in) doorbrengen? Speel dan mee, want Flair geeft een Bo-Ness waardebon weg!

Klik hier om deel te nemen »

Kies hier je horoscoop
Flair - Horoscoop: Sterrenbeeld